This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaPuhumme feat Tsernobylin ihmiskunnan pam Ӊtatime ikuisesti

26 Huhtikuuta 1986 vuoden Tšernobylin ydinvoimalan katastrofi tapahtui Lenin planeettojen mittakaavassa. Tämä musta päivämäärä, merkittävä askel tragedioita Ukrainan kansan historiassa, pidettiin ihmisten tietoisuuteen sietämätöntä raja, що розділяє наше буття на до- і післячорнобильське. На долю українського народу, että, здавалося, пройшов усіма колами пекла, випало ще одне жорстоке випробування. Нечуване, небачене, невідоме і самій матінці-історії. Так ведеться у цьому світі: в годину великого лиха, у час смертельної небезпеки на передній край боротьби стають найвідважніші. До першої шеренги сміливців вогонь Чорнобиля покликав пожежників, які безстрашно вступили в самісінький епіцентр вибуху. Вони зійшли на висоту з позначкою «ПОДВИГ”, щоб урятувати світ. І вони його врятували. Чорнобильська трагедія залишилася не лише в серцях пожежних, вона увійшла в гени нашого народу. Схилімо голови перед лицарями, котрі у відсвітах вогню Чорнобиля назавжди увійшли у безсмертя. Цей день є пам’ятною датою для тих, хто, жертвуючи власним життям і здоров’ям, гасив пожежу на 4-му енергоблоці, зводив над ним укриття. Особовий склад пожежних частин та ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС поклали квіти до пам’ятного знаку біля професійної пожежної частини № 41 та на могили померлих ліквідаторів з Андрушівського районуДовгого П. Ja, Лєщенка М. Г., Рудюка Д. Olen.

Віктор Штукований,
голова районної організації Всеукраїнської спілки ветеранів та пенсіонерів МНС,
начальник професійної пожежної частини № 41


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 52 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.