This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaTaloudellisen ja sosiaalisen kehittämisen ohjelma 2012 vuoden

Основною метою Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік є забезпечення стійкого розвитку усіх галузей економіки на основі інвестиційно-інноваційної складової, пожвавлення підприємницької діяльності, розв’язання проблемних соціальних питань.
Економіка району розвиватиметься за такими основними напрямками: — реконструкція ферм, нарощування поголів’я корів, підвищення їх продуктивності; — освоєння сучасних технологій зберігання сільськогосподарської продукції; — модернізація та реконструкція промислового виробництва на ПАТ «Червонський цукровик», LLC «Andrushivka Creamery; — розвиток водопровідно-каналізаційного господарства; — будівництво очисних споруд каналізації м. Andrushivka; — модернізація та розвиток системи збору та утилізації твердих побутових відходів; — теплова реабілітація комунальних будівель; — газифікація населених пунктів району; — заміна застарілого насосного обладнання з надлишковою потужністю на сучасне ефективне з відповідними показниками енергоспоживання та потужності; — використання в освітленні вулиць населених пунктів енергозберігаючих освітлювальних приладів; — подальше впровадження у бюджетних установах і організаціях систем опалення, які базуються на відновлювальних енергоресурсах та теплоакумуляції; — підвищення рівня охоплення освітою у дошкільних навчальних закладах дітей віком 3-5 vuotta; — створення умов рівного доступу до якісної повної загальної середньої освіти; — збільшення питомої ваги населення району, якому надається медична допомога на засадах сімейної медицини; — зниження рівня захворюваності на туберкульоз та смертності від активного туберкульозу. Район протягом 2012 року буде спрямовувати свої зусилля на підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності території завдяки ефективному використанню наявного економічного потенціалу. Передбачається, що буде реалізовано заходи загальною вартістю 11,9 miljoonaa euroa. UAH, на фінансування яких спрямовуються кошти підприємств, державного та місцевих бюджетів, а також з інших джерел. Tässä 2012 році заплановано заміну виробничого обладнання у ТДВ фабрика «Восход», здійснення комплексу заходів, спрямованих на реконструкцію і модернізацію виробничих процесів загальною вартістю 6,1 miljoonaa euroa. UAH. на ТОВ «Андрушівський маслосирзавод», ПАТ «Червонський цукровик», Андрушівській дільниці ДП «Коростишівський спиртовий комбінат». При цьому усі інвестиції забезпечуються за рахунок власних коштів суб’єктів господарювання.
У сільському господарстві
заплановано: — нарощення поголів’я ВРХ молочного напрямку у ТОВ «Сервіс-Агро» с. Івниця та СФГ «Шателюк» с. Volosìv. Намічається нарощення поголів’я свиней до 5 THS. päämiehet; — збільшення площ посівів цукрових буряків до 1500 HA (159% jotta 2011 r.) та їх врожайності 280 CWT/HA (108% jotta 2011 r.); — довести валовий збір картоплі до 21250,0 tonnia (107% jotta 2011 r.); — довести посів кукурудзи на силос та зелений корм до 800,0 HA (114% jotta 2011 r.). Tässä 2012 році за рахунок усіх джерел фінансування прогнозується: — ввести в експлуатацію підвідний газопровід до с. Волиця та розвідні газові мережі по селу, 0,6 км водопровідних мереж мікрорайону Загребля в м. Андрушівка та модернізовану станцію другого підйому на водогоні с. Новоівницьке; — продовження будівництва нових очисних споруд для м. Andrushivka; — влаштування вуличного освітлення в с. Volicâ; проведення організаційних робіт по підготовці до будівництва водогінної мережі в с. Nehvoroshh; — влаштування зовнішнього освітлення в с. Новоівницьке; — проведення капітального ремонту водогінних мереж в м. Andrushivka, c. Vanha kattila, c. Новоівницьке; — ремонт каналізаційних мереж та очисних споруд в с. Vanha kattila, c. Новоівницьке; — приведення до належного технічного та санітарного стану полігону твердих побутових відходів міста та інших населених пунктів району і розроблення схеми роздільного збирання та складування відходів з можливістю їх подальшої утилізації; — прийняття багатоквартирних житлових будинків ДП «Коростишівський спиртовий комбінат» у комунальну власність територіальної громади міста. В наступному році прогнозується: — в галузі пасажирських перевезень вжити заходи для відновлення роботи та поліпшення якості послуг Андрушівської автостанції; — в галузі зв’язку намічається подальший розвиток широкосмугового доступу до мережі Інтернет та підтримка органами місцевої влади доступності послуг поштового зв’язку для сільського населення; — забезпечення сплати податків та платежів, що контролюються органами Державної податкової інспекції, до Державного бюджету в сумі 9,9 miljoonaa euroa. USD., у тому числі: податку на прибуток — 4,3 miljoonaa euroa. UAH. (105% jotta 2011 vuoden), податку на додану вартість — 5,3 miljoonaa euroa. UAH. (105%). — надходження до місцевих бюджетів, що контролюються податковою інспекцією, складуть — 26,9 miljoonaa euroa. UAH. (105% jotta 2011 vuoden), у тому числі: податки з доходів фізичних осіб — 20,9 miljoonaa euroa. UAH. (107%), плата за землю — 3,6 miljoonaa euroa. UAH. (101%), єдиний податок на підприємницьку діяльність — 0,4 miljoonaa euroa. UAH. (51%), плата за користування надрами — 27,0 THS. UAH. (102,3%), плата за ліцензії на певні види діяльності — 0,2 miljoonaa euroa. UAH. (105%).
В галузі охорони
здоров’я заплановано: — збільшити питому вагу послуг первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини; — знизити загальний коефіцієнт дитячої смертності на 0,5%, рівень захворюваності та смертності населення на туберкульоз на 1%, поліпшити якість лікування хворих на туберкульоз; — забезпечити на 100% препаратами хворих на ВІЛ-інфекцію, які отримують антиретровірусну терапію; — зберегти тенденцію зниження захворюваності на інфаркт міокарду, на мозкові інсульти, зменшити ускладнення цукрового діабету; — підвищити рівень виявлення злоякісних новоутворень на ранніх стадіях при профілактичних оглядах на 15%, знизити смертність від онкологічних захворювань; — продовжити роботи по ремонту медичних закладів району, зокрема інфекційного, терапевтичного відділень ЦРЛ, поліклініки.
В галузі освіти
заплановано: — розпочати оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району шляхом утворення Червоненського освітнього округу; — провести оптимізацію роботи позашкільних навчальних закладів з метою підвищення якості їх діяльності; — провести реконструкцію покрівлі приміщення Новоівницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (І черга); — замінити пічне опалення в Степківській загальноосвітній школі; — замінити пічне опалення в корпусі № 2 Нехворощанської загальноосвітньої школи; — відкрити дитячі садки в селах Іванків та Зарубинці; — завершити комп’ютеризацію та підключення до мережі Інтернет всіх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.
В галузі культури
заплановано: — провести капітальний ремонт приміщень районного кінотеатру, районної бібліотеки для дітей; — провести інвентаризацію та паспортизацію об’єктів культурної спадщини; — провести ремонт приміщень закладів культури в селах Гальчин, Garapіvka, Vanha kattila, Âropovičì.
В галузі молодіжної та сімейної політики
заплановано: — забезпечити у повному обсязі оздоровлення та літній відпочинок дітей, jotka tarvitsevat erityistä huomiota ja sosiaalinen tuki; — активізувати роботу по влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомні сім’ї; — забезпечити постійний соціальний супровід всіх сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, матерів, які мають намір відмовитись від новонародженої дитини, неповнолітніх, які звільнились з місць позбавлення волі; — забезпечити постійний соціальний патронаж багатодітних сімей, а також при потребісімей опікунів, піклувальників, усиновителів; — підвищити ефективність роботи дитячо-юнацької спортивної школи, забезпечити її сучасним спортивним інвентарем та обладнанням; — підготувати 6 спортсменів першого дорослого розряду;
охопити заняттями у дитячо-юнацькій спортивній школі не менше 10% від загальної кількості дітей та підлітків віком 6-18 vuotta, які проживають на території району.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 76 arvioinnit. 35 Käyttäjien arvostelut.