This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaProvodimo blagoustrіj

З метою проведення благоустрою і впорядкування територій міста, Village, сіл, yritysten, організацій та установ району, незалежно від підпорядкування та форм власності, із залученням громадськості, навчальних та лікувальних закладів 31 березня головою райдержадміністрації було підписано розпорядження про проведення заходів з озеленення, благоустрою на території району. Erityisesti, kanssa 1 квітня по 1 травня в районі оголошено місячник по благоустрою населених пунктів, встановлено єдиний щотижневий санітарний деньчетвер. 16 квітня проводиться загальнообласна акція з посадки дерев та наведення санітарного порядку із залученням до цієї справи політичних партій, julkisyhteisöt, oppilaitokset, державних та бюджетних установ. Також оголошено конкурс на кращий двір, вулицю, організацію та територіальну громаду з приведення в належний санітарний стан закріпленої території. Про це йшла мова 1 квітня на координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, ja 5 квітня голова районної державної адміністрації Б. Tässä. Мазур та голова районної ради О. Tässä. Мельник провели нараду з керівниками підприємств, організацій та установ міста щодо благоустрою прилеглих територій. Роботи по благоустрою розпочаті. Niin, Андрушівським райавтодором проведено благоустрій території в мікрорайоні Гардишівка, а також на ділянці дороги Андрушівка-Волиця, ліквідовано стихійне сміттєзвалище по вул. Kuningatar, зроблено ямковий ремонт на відрізку дороги Андрушівка-Грушки. На ремонт використано 65 тонн асфальту. На даний момент проводиться благоустрій території мікрорайону Червона Гірка. На цьому зібранні виступили також перший заступник голови райдержадміністрації О. Ja. Борисов та міський голова В. Ja. Boyko.

Марія ОЛЕКСЮК


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 76 arvioinnit. 30 Käyttäjien arvostelut.