This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAloitti synkroninen maanpäälliset lähetykset DVD-T Kiovassa, Zhytomyr ja Odessa

Відповідно до ліцензії НР № 0478-п від 07.04.2008 vuoden, яка була видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення компанії «Українські цифрові телемережі» (УЦТМ), які передають засобами компанії та Концерну РРТ з квітня 2009 року розпочато в тестовому режимі наземне цифрове мовлення у Київській, Житомирській та Одеській областях в стандарті DVB-T пакету з 10 ТВ програм з використанням стандарту стиснення MPEG-4 H.264 AVC.

У зв’язку з тим, що мовці, переможці конкурсу на частотні виділення МХ-4, не враховуючи каналу М2, у котрий раз не змогли надати провайдеру сигнал для трансляції, Національна рада 31 Maaliskuuta 2009 затвердила рішення надати компанії УЦТМ, яка має ліцензію оператора цифрового мультиплексу МХ-4, дозвіл тимчасово транслювати інші канали.

Такими каналами стали: 1+1; Kulttuuri; Інтер; Мегаспорт; М2; КДТРК; MUSICBOX; TВi; Гумор ТБ; NTN.

Сегменти мережі синхронного мовлення були побудовані протягом 2007 — 2008 vuotta. Протягом кінця 2007 і початку 2008 року спеціалістами Київського та Житомирського філій Концерну РРТ разом з підприємством «Квант-Ефір» за кошти державного бюджету побудували сегменти двох зон одночастотне синхронного мовлення в Київській і Житомирській областях (18 ja 17 зони відповідно).

У другій половині 2007 року при відвідуванні Одеської області Президентом України було запропоновано забезпечити впровадження цифрового телевізійного мовлення на півдні Одеської області, який відноситься до 70 ja 74 зонах. Одеський ОРТПЦ Концерну РРТ забезпечив виконання цього завдання. Мережа розвинена за рахунок коштів розвитку підприємства.

Näin, на даний момент мережа працює наступним чином:

Головна станція мультиплексування на 10 ТВ програм стандарту MPEG-4 в місті Києві, на базі обладнання фірми Scopus з системою моніторингу NMCS, розробленої НВП «Квант-Ефір».

Žytomyrin alue (зона мовлення № 17) мовлення здійснюється на 28 ТВ каналі:

Передавач потужністю 1 kW — Київська обл., Макарівський р-н, с.Калинівка.
Передавач потужністю 1,2 kW — Черняхівський р-н, c. Андріївка.
Передавач потужністю 250 Вт — m. Zhytomyr, St. Kiova, 102.
Передавач потужністю 30 Вт — m. Zhytomyr, пр-т Миру, 11.

Доставка ТВ програм до передавача в м. Житомир і н.п. Андріївка здійснюється по ВОЛЗ.

Всі цифрові передавачі працюють з параметрами, які були обрані згідно з рекомендаціями Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», eli:

Модуляція — 64-QAM;
FEC — 3/4;
FFT — 8k;
Захисний інтервал — 1/4.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 62 arvioinnit. 23 Käyttäjien arvostelut.