This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKäsi äidin tuoksuinen leipää ja rutoû.

Nencì, MILFs, najdorožčìj mies maailmassa, että, joka antoi meille elämän ja aina seisoo tiemme alussa, Klubin seuraavaan kokoukseen oli omistettu ystäville runouden «Beryozka», Tämä tapahtui äskettäin piirin Kulttuuritalo aulassa.
Заквітчаний травень подарував нам немало чудових свят. А нещодавно зал районного будинку культури був прибраний по-святковому, на столикахсолодощі, чай і маленькі, світлі, як спомин про матір, букетики конвалії, що наповнили зал неповторним запахом весни і дитинства. Цього разу на засідання клубу любителів поезії були запрошені ті, кого Бог і доля обдарували талантом творити вірші. Це наші поети-земляки, котрі мають певний поетичний доробоквидали збірки своїх творів, та молодь, яка робить першу пробу пера. Тема засідання була близька кожному, ikuinen, як і любов до матері. Впевнена, що в залі не було жодної людиничи зовсім юної, чи з посрібленими скронями, чиї б струни серця не зачепили слова, сказані щиро і тепло про наших мамангелів-охоронців. Споконвіків мати, яка благословляє нас на добро і є символом рідного дому, була і є джерелом натхнення. Про неї складені найкращі вірші, пісні, намальовані картини. В залі звучали «Пісня про рушник», «Чорнобривці», «Мама», читали свої вірші Л. Ja. Dûsenbaêva, G. L. Огородник, O.. O.. Хромченко, L. C. Зарудяна, Tässä. O.. Kumechko, Ja. C. Пантелейчук, O.. Tässä. Кваша, Tässä. Tässä. Дорогова, Юлія Пально, Вікторія Бурякова, Іринка Копаниця. Свої поетичні твори вони присвятили українським мадоннамсвоїм матерям. Наче із самого серця народжувалися найкращі слова, сповнені тепла і любові, вони торкалися найтонших струн душі, бо в уяві кожного виринав найпрекрасніший образ рідної неньки. Свята любов до матері невидимими нитками об’єднувала зал, підводила до думки, що немає нічого святішого на землі за матір і Батьківщину. Своїми думками з приводу порушеної теми ділилися Ю. K. Ракович, Olen. K. Войцехівська, N.. Ja. Зільбан. А Р. Ja. Животовська запропонувала підняти клопотання перед відповідними органами про спорудження в районі пам’ятника матері-вдові. В цьому її підтримала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Г. Ja. Білецька. Дякувала всім присутнім за чудові хвилини відпочинку і методист обласного будинку народної творчості О. Ks.. Ільїнець, яка запросила аматорів поетичної творчості взяти участь в обласному поетичному конкурсі. Кращі поетичні твори будуть надруковані в обласному альманасі. Вона повідомила, що з метою поширення досвіду роботи поетичного об’єднання «Берізка», обласним будинком народної творчості буде створено ілюстрований буклет.

Mielitietty Vasylyuk


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 75 arvioinnit. 38 Käyttäjien arvostelut.