Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaSamborskyi Vladimir Ivanovitš

Доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук

Народився 15.03.1937 року в селі Стара Котельня в родині колгоспників. Hän alkoi työskennellä 17 vuosia raskaiden kasvi. Kanssa 1955 mennessä 1957 r. r.. навчався в Львівському обліково-кредитному технікумі, який закінчив з відзнакою.
Працював інспектором відділення Держбанку Української РСР, згодом поступив на фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства (тепер Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), який закінчив у 1961 vuoden. Працював у Рівненському та Житомирському облфінвідділах на посаді старшого економіста-фінансиста (1961-1965р.р.).
Tässä 1968 році закінчив аспірантуру при Київському інституті народного господарства, отримав вчений ступінь кандидата економічних наук і продовжив свій трудовий шлях в його стінах з посади асистента, а згодом професора, дійшов до завідуючого кафедри обліку, контролю та аналізу в кредитних та бюджетних організаціях. Надрукував і видав близько 80 наукових праць – підручники, монографії, наукові статті.
Kuoli 01.02.1998 vuoden.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 87 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.