This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaVillage, talo, jossa elämme

Я твердо переконаний, що це саме так. І коли зі мною погоджується все більша кількість наших сельчан, я впевнений, що ми робимо спільну справу, коли благоустроюємо свою Нехворощ. Не буває жодного засідання виконкому чи сесії, щоб не говорили про дальший розвиток соціальної сфери та благоустрій.
Місцевий бюджетнаша сільська казна. Є в ній грошіділо йде на лад. Основні надходженнявід податків. Якби в нас працювало більше підприємців, то й бюджет багатшав би. Вагому частку його складає податок за 230 гектарів земель запасу, які здані в оренду. В цьому році ми зробили переоцінку всіх земель, в тому числі і тих, що є в користуванні громади, — отож збільшилися суми податків з них. Відтак за 115 тисяч гривень з місцевого бюджету ми змогли зробити опалення в другому корпусі школи, також замінили вікна на металопластикові. У весняно-літній період провели ряд благоустрій- них робіт: впорядкували територію кладовища, обгородили його, розбили і заклали парк біля церкви, обгородили територію клубу і дитячого садка. Всього поставили 1000 погонних метрів тину. Деревину шукали самотужкизрізали старі дерева, виготовили штахети і таким чином вирішили проблему. Хочу подякувати за співпрацю районному центру зайнятості. Згідно укладеного договору з квітня по серпень четверо робітників, що стоять на обліку в РЦЗ, добросовісно працювали в нас на благоустрійних роботах, виконавши таких на суму понад 20 tuhatta UAH. Відтак покрасивішали наші вулиці і центр села. No, що живемо ми близько до райцентрутуди люди доїжджають на роботу. А повернувшись додому, хочуть, щоб у їх будинках було комфортно. У свій час Нехворощ ми газифікувалиголубе паливо мають 70 відсотків дворів. Встановлено нову телефонну станцію на 232 номери. Соціальна проблема для нас, як і для всіх селян, однастаріє село. Нехворощ свою ми не відносимо до неперспективних, а все ж на сьогодні маємо 100 порожніх хат. Всі раділи б новосіллям, але будівництво нині дорогелюди ремонтують наявне житло, добудовують, реставровують. Життя щораз ставить нові проблеми, а в нас ще є й старі, невирішені. Найпершапрокласти по селу водогін. Маємо дві свердловини, зроблено аналіз води, в стадії завершення вся документація. Треба створити кооператив, який би активно взявся за роботу. Сподіваюся, що наступного року ми цю проблему вирішимо. Непроста це роботаочолювати сільську територіальну громаду. З цим погодяться всі мої колеги. Молодим важче, тим більше в наш такий непростий час. Olen, esimerkiksi, головую вже п’яте скликання, але не можу сказати, що все знаю і вмію. Я не проти перейняти чийсь досвід, щоб моїм односельцям жилося краще. В цьому році мене нагородили Грамотою Верховної Ради України. Я вважаю, що це визнання старань не лише моїх, а й всієї громади.

Василь Гетьман,
Нехворощанський сільський голова,
ветеран місцевого самоврядування


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 69 arvioinnit. 26 Käyttäjien arvostelut.