This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaRakas asukkaiden Andrušìvŝini!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення великого національного святаДня Незалежності України. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію українського народу. Це висока честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, як житимуть наші діти, онуки й правнуки, якою бути нашій державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Упевнений у кращому завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим свідоміше ми працюватимемо сьогодні на благо Вітчизни і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста, села, району та своєї України. Всупереч існуючим труднощам, можемо констатувати позитивні зміни в економіці, соціальній та гуманітарній сферах району. Erityisesti, протягом першого півріччя 2011 vuoden, порівняно з відповідним періодом минулого, зросли обсяги промислового виробництва на 11%, роздрібного товарообороту — jäsenen 1,1%, реалізації платних послуг — jäsenen 0,2%, валової продукції сільського господарства — jotta 8,1 miljoonaa euroa. UAH. Стабілізувалась чисельність поголів’я ВРХ і свиней. Реалізовано промислової продукції в діючих цінах на 98% або на 85,2 miljoonaa euroa. UAH. Lisää. Збільшився обсяг капітальних інвестицій на 17%. Надходження до загального фонду бюджету району зросли на 6,4%, або на 0,5 miljoonaa euroa. UAH. Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування за видами економічної діяльності протягом січня-квітня поточного року склав 3,5 miljoonaa euroa. UAH. прибутку. Покращилися соціальні показники. Рівень середньомісячної заробітної плати зріс на 52,5% і склав 1925 UAH. Заборгованість з виплати зарплати відсутня. Середній розмір пенсії на 1 Heinäkuuta 2011 року склав 990 USD., Mikä on 8,4% більше торішнього. Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг за січень-травень склав 109,1%. На потреби охорони здоров’я жителів району використано на 23,5% більше коштів. Проводиться значна робота по зміцненню матеріальної бази закладів освіти і культури. Не залишаємо поза увагою соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності. Є добрі результати у фізичній культурі і спорті. Сподіваюся, що в недалекому майбутньому українські родини стануть багатими і щасливими, бо в кожній домівці поселяться добро, достаток, мир. Я щиро вірю у щедру долю всіх жителів району, подальші успіхи в справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Згадаймо задушевні слова Володимира Сосюри: Любіть Україну у сні й наяву, Вишневу свою Україну, Красу її, вічно живу і нову, І мову її солов’їну. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Зі святом Вас, дорогі земляки!

Борис Мазур,
голова Андрушівської районної державної адміністрації


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 78 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.