This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaЩАСЛИВА СТАРІСТЬ

Нехворощ Захарко Розалія ВасилівнаTässä Nehvoroŝì 14 Lokakuuta 1919 vuonna basilika ja Anna Zakharkiv talonpojan perheeseen syntyi tyttö, nimetty Rozalìêû. Lapsuus oli häiritsevää, Koska pitkä sisällissota. Pìdrostalo perheen viisi lasta. Kaikki hän on pakattu töihin, auttoi tilalla. Перед війною поєднала Розалія свою долю з Петром Козінчуком. Народила йому 5 синів і дочку. Та недовго діти тішилися батьком: Розалія Василівна рано овдовіла і всі клопоти про сім’ю взяла на свої плечі. Важко було одній: лягала спати і прокидалася з однією думкоючим нагодувати дітей. Ходила на торфорозробку, бо там хоч щось та платили, потім працювала в колгоспі.
Одного бажала, щоб діти виросли порядними людьми. Через це змалку всіх до праці привчала, тлумачила, щоб були скромними і ввічливими. Діти вдячні матері за науку. Про це вони казали неньці і в день її 90-річчя, яке та зустріла нещодавно. Її гордістьце дочка Юлія, сини Василь, Микола, Леонід, Станіслав, Павло, ja vielä 8 онуків і 11 правнуків. Поки здужала, жила Розалія Василівна у рідній Нехворощі, а оце два роки тому переїхала до дочки в Андрушівку. У бабусі й досі світлий розум, завидна пам’ять, поміркований характер. Старенька допомагає по господарству, любить читати газети.
Коли діти, зібравшись у сімейному колі, починають говорити про хвороби, бабуся Рузя жартома вставить: «А в мене нічого не болить!». Така вона в нас, Розалія Василівна, трудівниця, оптимістка, мати-героїня і просто хороша людина.

Andrushivka rayon valtionhallinnon


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 59 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.