This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaMitä tiedämme Yhdistynyttä yhteisöä Andrušìvskoï luominen?

Tietoja, kuten alueemme kulkee yhdentymisen pohjana yhteisöjen, sanoi Alexander Savenko — Esikuntapäällikkö hallinto.
Tässä 2015 vuonna tuli voimaan laki Ukrainan ”on vapaaehtoinen yhdistys paikallisten yhteisöjen” ja alkoi yhdistää prosessi. O.. Yu. Savenko sanoi, що на території нашого району у 2015 році було створено Червоненську ОТГ та проведені перші місцеві вибори.
Згідно затвердженого перспективного плану на території Андрушівського району планується створення ще однієї об’єднаної громадиАндрушівської, до складу якої ввійде решта місцевих рад, які не ввійшли до Червоненської ОТГ.
Згідно останніх змін до Перспективного плану, Іванківська сільська рада проходить процедуру приєднання до Станишівської ОТГ.
Tässä 2016 році Андрушівська міська рада прийняла рішення про надання згоди на об’єднання в Андрушівську ОТГ з центром у м. Andrushivka. Зазначене рішення та відповідна пропозиція були надіслані всім сільським радам району з метою проведення процедури об’єднання.
Упродовж 2016-2017 років сільські ради проводили вивчення цієї пропозиції. Рішення виносилося на загальні збори громадян, сесії сільських рад. Частина сільських рад прийняла рішення про відмову на об’єднання.
Наразі в усіх сільських радах процедура обговорення фактично завершена.
Наступним етапом буде прийняття сільськими радами рішення про об’єднання (не об’єднання).
Об’єднання громад передбачає, в першу чергу, отримання органами місцевого самоврядування додаткових повноважень та фінансових ресурсів, зменшення впливу місцевих органів виконавчої влади на розподіл коштів державного бюджету, erityisesti, освітньої та медичної субвенції. Громади матимуть змогу самі вирішувати питання функціонування об’єктів соціальної сфери та пріоритетності використання власних коштів. На даний час це все здійснюють відповідні підрозділи районної державної адміністрації, а також районна рада.
Крім того, ОТГ мають значну підтримку від держави, отримуючи відповідні кошти з державного бюджету на свій розвиток. Зокрема Червоненська ОТГ за 2016- 2017 роки отримала з державного бюджету на свій розвиток більше 10 miljoonaa euroa. UAH. (jäsenen 6 THS. населення). Це співрозмірно з «вільними лишками» районного бюджету за 2016 vuoden (jäsenen 28 THS. населення). Різниця на душу населення становить 1:4 на користь громади. В свою чергу, Andrushivka piirikunta (без ОТГ) Tässä 2016 році отримав коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток близько 3 miljoonaa euroa. UAH. (Tässä 3 рази менше).
В цьому році Червоненська ОТГ знову отримала кошти від держави на свій розвиток, за які проводиться термосанація Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. (11 miljoonaa euroa. USD.) та ДНЗ «Калинка» (4,2 miljoonaa euroa. USD.), ремонт Крилівської ЗОШ І-ІІ ст. Для порівняння: район отримав 1,3 miljoonaa euroa.
Eli, створення Андрушівської ОТГ дасть змогу отримати значні кошти від держави на розвиток.
Kanssa 2015 року зберігається тенденція щодо зменшення фінансування різних галузей економіки з державного бюджету. Niin, освітня та медична субвенції зараз надаються лише на заробітну плату педагогічним та медичним працівникам. На місцевий рівень передано фінансування більшості державних програм і в подальшому це фінансування буде зменшуватися.
На території окремих сільських рад існують думки щодо приєднання до громад суміжних районів (Berdičìvskogo, Житомирського, Popilnyanskyi). Таке приєднання є недоцільним і ні в якому разі не буде кращим за приєднання до Андрушівської ОТГ. Niin, при розгляді в Станишівській ОТГ пропозиції Іванківської сільської ради щодо приєднання Іванкова до цієї ОТГ, було внесено пропозицію понизити ступінь Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Територія нашого району повністю може бути охоплена однією ОТГ і відповідати методиці формування спроможних громад. Подрібнення району на декілька громад призведе до зменшення їх спроможності, проблем кадрового забезпечення та наповнення бюджету. Це підтверджується аналізом діяльності громад, що проводиться Мінрегіонбудом: чим менша громада, тим більші проблеми (за винятком окремих громад, які мають на своїй території потужні підприємства).
За всіма підрахунками, спроможною може бути лише Андрушівська ОТГ, до складу якої ввійдуть усі сільські ради району.
З метою доведення до відома населення розширеної та оновленої інформації щодо створення ОТГ, керівник апарату райдержадміністрації О. Yu. Савенко вніс пропозицію провести в жовтні поточного року сесії сільських рад з участю представників районної державної адміністрації, районної ради, julkisyhteisöt, yritysten, установ та закладів, депутатів місцевих рад та прийняти остаточне рішення стосовно об’єднання в Андрушівську ОТГ.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 85 arvioinnit. 30 Käyttäjien arvostelut.