This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAlkoi uusi lukuvuosi

Tuomioistuimen Andrušìvskoï kaupungin koulu 1 majorìlo kukat, soivan iloinen lapsia naurua, koska tässä kerätty opettajat, Lasten ja heidän vanhempiensa, kollegen uuden lukuvuoden. Наймолодші і найстарші школярі разом із своїми наставниками урочисто заходять на загальношкільне свято. Звучить Гімн України, вносять Державний прапор. До слова ведучі запрошують директора школи С. Ja. Дисака, який вітає всіх з початком 2010-2011 навчального року. Почесними гостями на шкільному святі були: перший заступник голови обласної державної адміністрації М. M. Oleŝenko, District neuvoston puheenjohtaja. B Špakìvskij, голова районної організації Народної Партії П. C. Roy, колишні вчителі. Вітаючи присутніх із Днем знань та початком нового навчального року, Микола Миколайович Олещенко (Kuva 1) відзначив, що саме від глибини знань і всебічного розвитку кожного українця залежить могутність нашої держави, її незалежність та подальше процвітання. Високошанований гість подарував школі сертифікат на комплект меблів. Заступник директора школи В. C. Марчук вручила похвальні грамоти відмінникам навчання та нагороди вчителям. За доброю українською традицією батькам першокласників учні школи вручили коровай та кашу, якою пізніше пригощали малюків. Першокласникиверткі й непосидючі, ніяк не могли дочекатися, коли їм нададуть слово. А виступаючи дякували за кашу, запевнили, що старанно вчитимуться. Вони попрощалися із засмаглим літечком та й рушили за руку із вчителькою (Kuva 2) у велику мандрівку до цікавої Країни знань. З вітальним словом до першокласників, усіх учнів та вчителів звернулася мама Л. M. Вішталенко, яка побажала присутнім миру, добра та злагоди, а дітямстаранності й наполегливості у здобутті знань. Виступили й одинадцятикласники, зачитали наказ-заповідь учням перших класів та вручили кожному школярику подарунок. І ось пролунав перший дзвінок у 2010-2011-ому навчальному році, який покликав школярів та вчителів на перший урок. За давньою традицією одинадцятикласники та першокласники поклали квіти до обеліска Слави та на Алею Слави.

Maria Oleksiuk


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 82 arvioinnit. 22 Käyttäjien arvostelut.