Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaHoliday lahjat lapsille kuollut osallistujien ATO

Pyhä Mikola zarahovuєtsja svjatih Jak taqiy, що опікується воїнами, вважається покровителем дітей. Ottaen huomioon, että, що в Україні тривають бойові дії, гинуть наші співвітчизники, нажаль, залишаючи рідних, ystävät, особливої уваги потребують діти, jotka ovat jääneet ilman vanhempia.
Аби діти бійців АТО на Миколая не залишилися без подарунків та святкового настрою, представники влади та бізнесу подбали про це заздалегідь. Днями десять дітей загиблих військових, хоч не під подушку, однак отримали свої «миколайчики».
Цю зустріч для хлопчиків і дівчаток, чиї батьки загинули за Україну, організували Андрушівська райдержадміністрація, районна рада спільно зі спілкою учасників АТО. Вітав малечу голова райдержадміністрації Олександр Дудар, Puheenjohtaja District neuvoston Sergey Martsenyuk, помічник народного депутата Катерина Курсон та голова Спілки учасників АТО ОлександрБогайчук. Вони подякували маленьким, але дуже поважним гостям за їхню чемну поведінку сьогодні і висловили побажання щасливої долі в майбутньому. А їхніх мам і бабусь запевнили, що влада робитиме все для того, щоб підтримати родини загиблих воїнів АТО і довести, що Подвиг наших захисників був не даремний.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 79 arvioinnit. 30 Käyttäjien arvostelut.