This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKarjatalous — asianmukaista huomiota

Vaikuttaa haitallisesti kehitystä kylä ja puute selkeää hallituksen määräykseksi karjanhoito tuotteista, mutta markkinoiden jakautuu monopolien. On yksinkertainen selâninu koville. Se ei anna hänelle mahdollisuuden laatia etukäteen, tiettyjen maataloustuotteiden, Olisi kehitettävä. Kaikki tämä on, безперечно, породжує невпевненість у своїх діях, в майбутньому і негативно відбивається на розвитку всієї тваринницької галузі.
Звідси і дефіцит такої необхідної якісної тваринницької продукції, високі ціни на неї, які диктує знову ж таки переробник і посередник-реалізатор. І це зрозуміловони хочуть мати неабиякі прибутки.
Проте і в цих умовах тваринницька галузь в районі розвивається і має певні позитивні результати.
На сьогодні в нас доглядають худобу і птицю у тринадцяти господарствах. На стадії завершення знаходиться Котівський свинокомплекс, де в недалекому майбутньому буде утримуватися 1200 свиноматок.
Mennessä 10 місяців поточного року агроформуваннями району вироблено 5133 тонни молока при середній жирності 3,65%. Це на 2055 тонн більше минулорічного або 167%.
Реалізовано молока 4654 тонни. Товарність складає 90 відсотків.
Надоєно на середньорічну корову 2750 kg. молока, Mikä on 309 kg. Lisää, ніж торік.
Найбільше виробляють цієї продукції у ТОВ “Аларіт Трейд” с. Іvnicja, СТОВ “Старокотельнянське”, “Добробут”, “Хлібороб”, СФГ “Шателюк” (mennessä 2040, 749, 556, 523, 470 тонн відповідно). Інші господарства мають незначне поголів’я корів і, відповідно, валове виробництво молока невелике (Alkaen 20 jotta 250 tonnia).
Виробництво м’яса і його реалізація значно вищі минулорічного. Niin, вироблено м’яса худоби і птиці в живій вазі 442 тонни, Mikä on 125 тонн більше, ніж в минулому році, реалізовано м’яса 422 тонни, що також більше на 143 тонни. Практично всі господарства збільшили цей показник за рахунок підвищення продуктивності худоби на відгодівлі і нагулі. Niin, середньодобові прирости великої рогатої худоби складають по 400 g, свиней — 350 грамів.
А в Старій Котельні, Степку, Волиці приріст великої рогатої худобинайбільшийвін становить до 500 грамів.
Що стосується свинарства, то справи тут гірші. Тільки у СТОВ “Добробут” та СФГ “Шевченківське” приріст тварин становить понад 400 гр. У інших господарствах — Alkaen 140 jotta 200 грамів. Це дуже низький показник.
Поголів’я худоби в цілому по району збільшилося проти минулого року: великої рогатої худоби на 755 päämiehet, в тому числі корів на 456 päämiehet, свиней — jäsenen 8 päämiehet.
On syytä huomata, що основна кількість поголів’я худоби в районі сконцентрована у п’яти господарствах: Ìvnicì, Старій Котельні, Степку, Волиці та Волосові. В інших утримується від 30 jotta 200 päämiehet.
На порозізима. Кожен господар повинен все зробити, щоб в період зимово-стійлового утримання тваринам було сито і тепло.
Практично всі агроформування підготовлені до зимівлі худобизаготовлена достатня кількість кормів, відремонтоване фермське обладнання, утеплені приміщення, є кому працювати на фермах. Залишилося теж немаломудро і ефективно планувати повсякденну роботу підрозділів з метою забезпечення виконання намічених завдань.

Віталій Весельський,
заступник начальника управління агропромислового розвитку


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 78 arvioinnit. 25 Käyttäjien arvostelut.