This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKiovan päivän juhla kaupunki isännöi esityksen alueilla Ukrainassa

Її влаштували обласні земляцтва, в тому числій Житомирське. Ця подія мала дві сторони, і обидвісвітлі. Ensimmäinen: генії, як відомо, народжуються в провінції, але працюють у столицітож наші видатні земляки мали нагоду доторкнутися до своїх витоків; і другазапрошені житомиряни мали змогу вдихнути повітря столиці, ще раз показати себе і подивитися культуру цілої України.

Торжества відбулися на схилах Дніпра під аркою, в обрамленні знаменитих каштанів та білої акації. На прес-конференції, де по 20 min. було надано кожній області, керівники Житомирського земляцтва в Києві іще раз нагадали, що дала Житомирщина і Києву, і всій Україні: цельон, хміль і граніти, це Леся Українка, Максим Рильський і Сергій Корольов, цесучасність: Володимир Литвин, Юрій Єхануров, Валентина Семенюк, і сотні керівників підприємств, професорів і докторів, котрі в київських обрісах рухають вперед промисловість, науку, культуру України.

А на великому спільномузі всіх областей і міста Києвакотрий , Muuten, вів теж наш землякВолодимир ШинкарукЖитомирщину представляв народний вокальний ансамбль «Молодички» з Андрушівського районного будинку культури. Яскраві мелодії з глибинних народних джерел, своєрідний супровід незвичних музичних інструментів викликали щире замилування і захоплення.

Була організована також виставка, де демонструвалися і продавалися вироби народних майстрів. Багато присутніх зачарувала яскрава овруцька вишивка.

Учасники презентації зі всіх областей сподіваються, що з огляду на цю красу і багатство, Київ більше виділятиме інвестицій і для регіонів.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 57 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.