This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaУ смерті машиніста на цукровому заводі в Житомирській області винні директор і його заступник, — Держгірпромнагляд

Спеціальна комісія територіального управління Держгірпромнагляду завершила розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 19 Marraskuuta 2013 на ПАТ «Червонський Цукровик» в селищі Червоне Андрушівського району.

Про це повідомили в прес-службі ТУ Держгірпромнагляду в Житомирській області.

Трагічний випадок трапився з машиністом гідроагрегатів, котрий впав у агрегат, що призначений для подачі цукрового буряку на завод.

У ході розслідування нещасного випадку при токсикологічному дослідженні крові потерпілого етиловий спирт ні виявлено.

Перевіривши матеріали спеціально проведеного розслідування нещасного випадку з із смертельним наслідком, покази свідків та людей, причетних до нього, комісія прийшла до висновку, що загиблий під час виконання своєї роботи скоріш за все впав на бетонну основу сплавного майданчика. Tämän jälkeen, він вдарився головою , втратив свідомість і впав в гідротранспортер, який був неогродженим, де захлинувся водою, внаслідок цього робітник опинився під шибером. Там загиблий отримав іще декілька травм металевими частинами агрегату.

«За результатами проведеного дослідження, встановлено кілька причин настання нещасного випадку, eli — недостатня надійність засобів виробництва і невиконання посадових обов’язків: відсутність контролю за забезпеченням безпечних умов праці.

Відповідальними особами за даний нещасний випадок комісія бачить: виконавчого директора ПАТ «Червонський Цукровик», який не забезпечив працівникам безпечні умови праці, та заступника виконавчого директора з охорони праці ПАТ «Червонський Цукровик», який не здійснював контроль за безпекою праці.», — повідомляють у прес-службі Держгіпромнагляду.

Відповідно до рішення комісії, до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання вимог раніше виданого припису, за не належне забезпечення безпечних умов праці і неналежний контроль за дотриманням правил промислової безпеки та охорони праці притягнуті виконавчий директор заводу і його заступник з охорони праці.

Muistuttaa, що в листопаді на цукровому заводі в селищі Червоне в каналі для подачі буряка знайшли труп машиніста.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 75 arvioinnit. 20 Käyttäjien arvostelut.