This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntia6 kertomuksessaan-pidettiin jäseneltä kongressin ”vapaus”

27 Joulukuuta 2012 vuonna kongressi pidettiin sen 6 raportti Andrušìvskoï alueella organisaation all-Ukrainan ry «Vapaus». Yleissopimuksen pidettiin raportin solu, toimintaa alueella-järjestön puheenjohtaja 2 vuotta, Verhovna Rada vaalien tulokset, прийнято до лав партії нових членів та обрано керівника на найближчі 2 vuotta.

У своєму звіті за 2 роки голова районної «Свободи» Ігор Погорівка зазначив, що організація існує з серпня 2010 vuoden. На даний час до лав партії на Андрушівщині входить 7 mies! Та незважаючи на малу кількість районний осередок приймав активну участь у місцевих виборах 2010, де отримав 2,7% голосів виборців до районної ради.

Про результати виборів до Верховної Ради 2012 року виступив голова КРК районної організації Михайло Стельмах. Niin, у відсотковому відношенні Андрушівський район посів 4 місце за відданими за ВО «Vapaus» голосами на Житомирщині — 8,30% (1402 голоси), слідом за містами Житомир (13,93% округ 67; 12,18% округ 62), Berdichev (11,06%) та Житомирським районом (10,84%) і залишивши позаду м. Novograd-Volynskiy (8,28%). Серед населених пунктів Андрушівщини «Vapaus» отримала найбільшу підтримку в Гарапівці (12,93%), Малих Мошківцях (11,15%), Червоному (10,95%), Яроповичах (10,78%) та Павелках (10,73%). Неябияким досягненням став результат, який перевищив результат Партії регіонів на виборчих дільницях 180004 ja 180005 m. Andrushivka, а на вказаній дільниці 180005 лише ВО «Syntymäpaikka» отримала вищий показник довіри. Були проаналізовані і недоліки в передвиборній кампанії та шляхи їх розв’язання в майбутньому!

До лав районної організації прийнято двох нових членів, які приймали активну участь у передвиборчій кампанії.

Найбільш жваве обговорення та дискусію викликало питання про обрання кандидатури на посаду нового голови районної організації партії. В результаті після півгодинних дебатів переважна більшість членів проголосували за кандидата, якого ще очікує погодження з керівником Житомирської обласної організації Сидором Кізіним та Олегом Тягнибокомлідером партії.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 68 arvioinnit. 23 Käyttäjien arvostelut.