This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaTässä ilmestyi joka digitaalitelevision

Ministeriön liikenteen ja viestinnän Ukrainan alkoi lähettää digitaaliset kanavat Kiovassa, Zhytomyr ja Odessa, sekä Kiovan. Tästä ilmoitettiin varaterveysministeri liikenne- ja viestintäministeriö — valtionhallinnon viestinnän Ukrainan Oleg Prozhivalskiy johtaja.

«У травні місяці розпочата трансляція на постійній основі телепрограм у цифровому форматі в Києві та Київській області, Житомирській області та в Одеській. Це перша частина нашої роботи, яка була проведена спільно з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення », — повідомив Олег Проживальський.

Глава Держзв’язку уточнив, що в цифровому форматі MPEG-4 у цих областях почалася трансляція каналів «Мегаспорт», «НТН», «Футбол», «Гумор», КДТРК, «Інтер», «ТВі», «Music Вox Ukraine» та « Kultura ». Всі приймачі, які передають ці канали, надані Концерном РРТ.

«Всі приймачі в тих областях, які я назвав, зроблені Концерном РРТ за рахунок державних бюджетних коштів, які виділялися у попередні роки, а також за рахунок власних коштів, які мав Концерн РРТ», — зазначив Олег Проживальський.

Він також додав, що коштів Концерну вистачить на запуск цифрового ТБ ще в двох-трьох областях України, а в яких самевизначить Нацрада.

«Але, так чи інакше, за рахунок власних джерел, за рахунок залучення коштів Концерну РРТ, навіть при важкому фінансовому стані, ми плануємо, що цього року ще у двох-трьох областях зможемо відкрити цифрове телебачення», — повідомив Олег Проживальський.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 78 arvioinnit. 38 Käyttäjien arvostelut.