This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrušìvskìj kielioppi koulussa viime koulu-bell

В Андрушівській гімназії пролунав останній шкільний дзвоникPää Andrušìvskoï piirin valtionhallinnon. Gavrilovic, Andrušìvskoï piirivaltuuston v johtaja.. Kostik käynyt viimeisen puhelun Andrušìvskoï gymnasium juhla.
Pää piirin,. Gavrilovic onnitteli opiskelija, opettajien ja vanhempien ryhmien Andrušìvskoï gymnasium. Роман Васильович побажав випускникам успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійному житті, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. Зазначив, що молодь – це наше майбутнє, і від неї залежить подальше процвітання держави. Висловив сподівання, що незалежно від обраної професії, молоде покоління зробить гідний внесок у розквіт держави і Андрушівського краю зокрема.
На святковій лінійці було відзначено обдарованих дітей, які показали високий рівень знань не тільки в процесі навчання, а й в районних, обласних олімпіадах, Kilpailut, змаганнях.
Свято останнього дзвоника продовжилося концертною програмою, яку підготували школярі.
Пролунав останній дзвоник, сповістивши про те, що навчальний рік закінчився і попереду довгоочікувані канікули, а для випускників – вступ до навчальних закладів.
А останній шкільний вальс і останній дзвоник вкотре нагадав про незабутні шкільні роки.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 73 arvioinnit. 36 Käyttäjien arvostelut.