This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrušìvskomu District on ATO auttaa lapsia, ja Popìlnânskomu ne korjata tekniikka

Alueiden johtajat jatkoivat raportoimaan kanavia lasoschi mobìlìzacìjnih tehtävien tila, Valmius hätätilanteissa, apua sotilaita, osallistuvien ATO, ja.

Niin 18 лютого перший заступник голови Андрушівської райдержадміністрації Олег Борисов взяв участь у записі програми «Актуально!» обласної телерадіокомпанії. За словами посадовця, доведені мобілізаційні завдання в районі виконано на 100%. До лав Збройних Сил України призвано і трьох співробітників райдержадміністрації, один з яких – доброволець.

Місцеві керівники не залишаються осторонь проблем земляків-військовослужбовців. Матеріальну допомогу отримало шестеро поранених. Олег Борисов констатує, että, Valitettavasti, в Андрушівському районі поховали трьох бійців і зараз триває процес оформлення документів на отримання допомоги рідними загиблих, а одна сім’я перебуває на квартирному обліку.

«Військові дії на сході України об’єднали жителів Андрушівщини. Жоден підприємець не відмовив, коли ми зверталися за допомогою. Постійно купуємо засоби захисту і тепловізори, а також нещодавно відремонтували для бійців автомобіль УАЗ. Приємно, що активно допомагають військовим і діти. Напередодні Дня святого Миколая школярі збирали солодощі, каву, чай та малюнки. На знак вдячності із зони АТО бійці передали їм прапор зі своїми автографами. А зараз діти плетуть маскувальні сітки», — розповів Олег Борисов.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації, на Адрушівщині проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо дій населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Розповсюджуються пам’ятки та діє «гаряча лінія», а також триває перевірка 46 захисних споруд.

Не залишають без уваги і 250 переселенців, які прибувають в район зі сходу держави. Вони проживають переважно в родичів і знайомих. 19 внутрішньо переміщених осіб перебувають на обліку в центрі зайнятості, а дехто вже працевлаштований на ТОВ «Андрушівський маслосирзавод».

19 лютого в телепрограмі «Актуально!» звітував голова Попільнянської райдержадміністрації Роман Суботенко. «Завдання поставки мобілізаційних ресурсів у рамках четвертої хвилі часткової мобілізації виконані на 100%. За весь час військових дій на сході України до лав Збройних Сил мобілізовано 342 жителі району, з яких 20 – це добровольці», — звернув увагу керівник району.

За словами Романа Суботенка, 139 сімей військовослужбовців, задіяних в АТО, в яких є діти, отримали допомогу в розмірі 1 THS. UAH. Окрім цього, mennessä 5 THS. UAH. надається на лікування пораненим. Щотижня з району відправляють в неспокійний регіон засоби захисту та гігієни, продукти та навіть домашню випічку. Голова райдержадміністрації наголошує, що завдяки волонтерам на Попільнянщині відремонтовано два БТРи, КамАЗ та автобус, які передали 95-ій Житомирській окремій аеромобільній бригаді, а зараз готують ще один БТР і КамАЗ.

Особлива увага зосереджена й навколо заходів, спрямованих на протидію надзвичайним ситуаціям. Так розповсюджуються пам’ятки, уточнюються плани евакуації, проводяться навчання, працює телефонна «гаряча лінія». В Андрушівському районі налічується 53 захисні споруди, з яких перевірено 38, а проінвентраризовано – 10.

Як повідомив Роман Суботенко, у районі зараз перебуває 179 вимушених переселенців, які в основному проживають у рідних і знайомих. Додатково зарезервовано 10 приміщень, в яких зможуть розміститися 42 людини, а також тривають ремонтні роботи в лікувальному закладі, де знайдуть прихисток ще 10 henkilöiden.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 74 arvioinnit. 34 Käyttäjien arvostelut.