This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAndrušìvskomu alueella avasi päiväkodin

У сніг, у дощ, у спеку діти ходили на інший край села, у невеличке приміщення, яке виділило їм школа. Але тепер вони ідуть у власний дитячий садочок «Зернятко». В новому дитячому садочку є всі умову для виховання підростаючого покоління.
Батьки дуже задоволені умовами в яких будуть виховуватись діти. Тут і нова кухня і кімната для ігор і нова зала з телевізором та музичним центром.
Цього року в дошкільний навчальний заклад піде 20 lapset, Vuotiaiden 3 jotta 6 vuotta. Прийшли подивитись на дитячий садочок і мами з немовлятами. Приміщення розраховано на 40 Lemmikkieläimet. Будували, як кажуть з запасом, адже народжуваність у сільській місцевості починає поступова збільшуватись.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 55 arvioinnit. 22 Käyttäjien arvostelut.