This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKiitollinen lapset, vanhemmat ja yhteisön

26 червня поточного року на нараді в обласному центрі, яка відбувалася за участю Прем’єр-міністра М. Olen. Азарова, районний відділ освіти в рамках державної програми «Шкільний автобус” отримав 2 нових шкільних автобуси марки «Богдан”. Цієї миті ми чекали з 2004 vuoden, з часу, коли за Державною програмою «Шкільний автобус”, ініціатором якої був тодішній Прем’єр-міністр В. F. Янукович, до сільських шкіл України прийшли автобуси. Ми дуже раді, що відновлено цю Державну програму. Отримані красені-автобуси дають можливість вирішити проблему з підвезення 27 дітей з сіл Лебединці і Гарапівка до Павелківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та 23 дітей із сіл Мала П’ятигірка, Kivet, Жерделі до Городківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завдяки таким зручностям у дітей з’явиться можливість долучитись до цікавого життя в опорній школі і не буде підстав хвилюватися, чи вистачить місця всім у рейсовій маршрутці, бо господарями шкільних автобусів будуть діти. Відтепер підвезення до 6 oppilaitokset 238 дітей будуть здійснювати 5 спеціалізованих автобусів. Від сільських громад, школярів, батьків, педагогів Андрушівщини висловлюємо щиру вдячність Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу за бачення перспектив майбутнього сільської молоді, за увагу до потреб сільської школи, за розуміння її проблем.

Василь Бобер,
заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 53 arvioinnit. 33 Käyttäjien arvostelut.