This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaJärjesti osapuolten konferenssin

6 лютого відбулася звітно-виборна конференція Андрушівської районної організації Комуністичної партії України, в якій взяла участь та виступила секретар Житомирського ОК КПУ Стрякіна З.О.
У звітній доповіді перший секретар Андрушівського РК КПУ С. Ks.. Листопадов відмітив, що в умовах економічної кризи в державі та подальшого падіння життєвого рівня переважної більшості населення районна партійна організація прагнула розбудити в людях надію, донести до них правду історії. В Андрушівській районній партійній організації нараховується близько 100 mies. За звітний період в ряди КПУ вступили 27 mies. Ми маємо своїх представників в Андрушівській районній раді. На конференції виступили секретарі первинних партійних організацій: АндрушівськоїЖивотовський Г. M., ЧервоненськоїГерладжиу В. Tässä., ГлинівецькоїСамчук О. Ja, ЛюбимівськоїЯщук В. Tässä. (joka, Muuten, повторно обраний Любимівським сільським головою). Виступаючі відмітили поступове зростання ролі лівої ідеї в суспільстві. На конференції був присутній і виступив голова районного комітету профспілки працівників АПК Дергай А. B. Він звернувся з пропозицією до конференції вести спільну роботу і виступити із зверненням до законодавчих органів про посилення захисту інтересів працівників АПК. Делегати конференції говорили про низький розвиток виробництва в районі, особливо в сільських населених пунктах, про незадовільну роботу пасажирського автотранспорту та ін. Запропонували депутатам, обраним від КПУ, направити відповідні звернення до Андрушівської районної ради. Конференція обрала районний комітет в складі 17 mies, бюро в складі 7 чоловік та секретаріат в складі 4 mies. Першим секретарем Андрушівського РК КПУ обрано Авраменка А. Ja, другимСолопчука А. A., секретарямиЛистопадова С. Ks.. та Рудюк М. Ja. Делегати побажали новообраному РК КПУ активізувати роботу, спрямовану на зростання соціально-економічного розвитку району, поліпшення умов життя наших громадян, що й записали в постанові конференції як програму дій.

Станіслав ГРЕЧКІВСЬКИЙ,
m. Andrushivka


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 81 arvioinnit. 32 Käyttäjien arvostelut.