This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaJärjestetään yhtiökokous kansalaisten village Antopìl

Відбулися Загальні збори громадян в с Антопіль31.03.2016p. järjestetään yhtiökokous kansalaisten village Antopìl. Osallistumista kokoukseen osallistujista District neuvoston Martsenyuk s. m puheenjohtaja., Varapuheenjohtaja District neuvoston Lyashuk m. ja lentoaseman asioiden laitteiden Mihailovski piirivaltuuston s..

Raportti Antopìlskogo kylän johtaja Ustiča Yu.v..

Робота сільської ради за звітний період 2015 року та початок 2016 року була направлена на виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Посадові особи місцевого самоврядування діяли лише на підставі та у спосіб, передбачені Конституцією України і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України. Документування управлінської діяльності органу місцевого самоврядування ведеться відповідно до інструкції з діловодства, положення якої поширюється на всю службову документацію. Секретарем сільської ради здійснюється контроль за обов’язковим додержанням в апараті щодо складання, оформлення документів. Відповідно до статті 46 Ukrainan ”tietoja paikallishallinnon Ukrainassa”, сільська рада проводила свою роботу сесійно. Протягом звітного періоду було скликано 5 сесій сільської ради 6 скликання , 5 village neuvoston istunnon 7 скликання, прийнято 63 рішення.

На сесіях розглядалися такі основні питання:
• Про програму соціального, економічного і культурного розвитку сільської територіальної громади.
• Про сільський бюджет та затвердження звітів про виконання сільського бюджету.
• Про встановлення податку на майно ( в частині на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частки для фізичних та юридичних осіб на території Антопільської сільської ради.
• Про встановлення ставок збору за провадження торгівельної діяльності та діяльності з надання платних послуг та податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.
• Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльностіфізичних осіб, що зареєстровані на території населеного пункту сільської ради.

• Про затвердження ставок земельного податку.
• Про затвердження плану заходів по благоустрію населеного пункту Антопільської сільської ради.
• Про відзначення 70-ї річниці Перемоги та пам’ятних подій Другої світової війни 1941-1945p.p.

• Про відзначення 29-ї роковини аварії на Чорнобильській атомній станції
• Про організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території населеного пункту Антопіль.
• Про підсумки роботи із зверненням громадян та забезпечення виконання в селі вимог Закону Україна «Про звернення громадян», Ukrainan presidentti asetuksella päivätty 07.02.2008 №109/2008 та актів Уряду щодо розгляду звернень громадян»
Затверджено Програми: «Про сільську комплексну Програму підтримки військовослужбовців та членів їх сімей на 2016-2017 vuotta, «Про Програму оздоровлення території Антопільської сільської ради від сказу на 2015 », «Про сільську Програму розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги на 2015-2016 vuotta, «Про затвердження Програми зайнятості населення на території Антопільської сільської ради на 2016 », та багато інших питань.

Сільський бюджет

Відповідно до ст.26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » на засіданнях сесій затверджується місцевий бюджет, вносяться зміни до нього та затверджується звіт про виконання відповідного бюджету, проект якого попередньо розглядається виконавчим комітетом та постійною комісією з питань бюджету, комунальної власності, земельних відносин та соціального розвитку села.
ДОХОДИ сільського бюджету за 2015 рік склали:
по загальному фонду:
Земельний податок з фізичних осіб — 8067UAH
Орендна плата з фізичних осіб — 267902UAH (Кучеренко Н.М., Бараш М.В.)
Орендна плата з юридичних осіб -11237грн (СФГ Ткаченки, ВАТ Укртелеком, Andrushivka REM,ПАРСС Комбінат громадського харчу¬вання).
Единий податок с/г виробників — 63314UAH (ФОП Мхикян СМ.,СФГ Ткаченки, СФГ Демитра)
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі -11050грн (Бородій Світлана Павлівна)
Дотація з районного бюджету -213566 UAH.
по спеціальному фонду:
Батьківська плата за дитячий садочок -5825грн
ВИДАТКИ:
загального фонду:
1. Kylä neuvostoa — 174283UAH, з них заробітна плата та нарахування — 143257UAH
придбання предметів та підписка періодичних видань -3716грн за телекомунікаційні послуги -2028грн за природний газ -25282 UAH.
2. Дошкільний навчальний заклад «Журавлик» -115685UAH, niistä
заробітна плата та нарахування -64584 грн придбання предметів та підписка періодичних видань-3262 грн енергоносії — 6956 грн продукти харчування — 16092 UAH
3. Сільська бібліотека — 12131 UAH, з них заробітна плата та нарахування — 12131 UAH
4. Будинок культури — 34715 UAH, niistä
заробітна плата та нарахування — 34110 грн енергоносії — 605 UAH
5. Надано сільською радою субвенціі — 43709 UAH: Антопільській ЗОНІ І-ІІ ст. -12700 грн на придбання електро плити
Keskussairaalan alueella -10000 UAH. на миючі засоби та запасні частини до автомобілів

ПМСД (TERVEYDENHUOLLON YKSIKKÖ) — 16840 UAH, niistä:
4000 грн на придбання медикаментів на невідкладну допомогу, 12840 грн на заміну вікон і дверей
Андрушівка пожарна частина — 5000 грн на придбання паливо-мастильних матеріалів.
спеціального фонду:
1. Ruoka — 5201 UAH

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН
Tässä 2015 році в сільську раду звернулося 119 громадян: на особистому прийомі прийнято 93 henkilöt., кількість звернень, що надійшли поштою 23. Частина звернень вирішується безпосередньо під час прийому. Особлива увага приділяється пільговій категорії громадян: poistettu käytöstä, учасникам війни, пенсіонерам, багатодітним сімям . Надійшло звернень від учасників війни та бойових дій, «дітей війни» — 16, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь -12, інші -15. Видано довідок сільською радою -440, оформлено нотаріальних дій -32. Зареєстровано смертей -9 та отримано довідок на отримання допомоги на поховання -9. Зареєстровано народжень -2. Зареєстровано шлюбів -6. Всі громадяни були прийняті, вислухані та їм було надано відповідь. Всі звернення, що надійшли до сільської ради розглянуті в місячний термін без порушення законодавства та ЗУ «Про звернення громадян». Mennessä 2015 рік померло громадян 9 henkilöt., народилося-2, niistä 1 дівчинка, 1 хлопчик. Одружилося 6 пар.

Соціально демографічні показники
Загальна чисельність населення села Антопіль станом на 01.01.2016 року складає — 420 громадян, niistä 217 жінок , 203 чоловіків. Дітей до 18 vuotta -57, з них дітей дошкільного віку — 41. На території сільської ради проживає 93 пенсіонери. Всіх пенсіонерів можна розділити на категорії: за віком , з них одиноких пристарілих 12 чоловік які обслуговуються соціальним працівником територіального центру Полівенко Оксаною Леонідівною, по інвалідності — 20 mies. Багатодітних сімей -11 , в них дітей -43, дітей позбавлених батьківської опіки -1, кількість допризовників -6, кількість учасників АТО -13, виїхало з села за рік -6 , прибуло -7.

Статистичні показники
На території Антопільської сільської ради станом на 01.01.2016 року нараховується 169 постійних та 58 тимчасових дворів. Також ведеться облік та реєстрація нерухомого майна усіх форм власності:
по вулиці Центральна: TERVEYDENHUOLLON YKSIKKÖ, Укрпошта, сільська рада, магазин Андрушівського споживчого товариства, 1111 Вознюк О.І., Kulttuuritalo, Антопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів , дошкільний навчальний заклад « Журавлик».
В підсобних господарствах громадян налічується великої рогатої худоби всього -127, з них корови — 98, телиці — 12, телят — 17, свиней -140 päämiehet, коней -19.

Установи соціально- культурної сфери.
На території населеного пункту сільської ради діють такі установи соціально- культурної сфери:
-дитячий дошкільний навчальний заклад «Журавлик», завідувачка Петрученко Людмила Броніславівна,
Будинок культури, директор Устич Петро Володимирович, який на належному рівні веде роботу гуртків художньої самодіяльності, які приймають участь в районних , обласних святах, огляді «Полинь світами рідна пісне»,
сільська бібліотека, бібліотекар Полівенко Оксана Леонідівна.
Антопільська ЗОШ І-ІІ ст.., директор Сілецька Лариса Павлівна,
Фельдшерсько- акушерський пункт, завідуюча Добровінська Тетяна Василівна, підпорядковані та фінансуються з районного бюджету. Кожного разу ми ставимо питання як допомогти їм.
поштове відділення, начальник Янкова Тетяна Андріївна, листоноша Гуменюк Лідія Василівна.
Хочеться відміти роботу керівників цих установ, які показують відмінні результати, заслуговують подяки за їх наполегливу працю, активність, самовідданість, небайдужість до роботи. Вони вболівають за підпорядковану їм підвідомчу територію, доручену їм роботу.

Військовий облік
On huomattava, що в сільській раді ведеться облік військовозобов’язаних.
Згідно карток первинного обліку всього військовозобов’язаних-15 в т.ч.: офіцерів — 3, солдатів і сержантів — 12,. Кількість призовників — 6.
Протягом 2015 року в сільській раді приймалось рішення на виконання Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», розпорядження голови райдержадміністрації від 23.01.2015 vuosi ei ole. 19 «Про часткову мобілізацію в районі», з метою забезпечення оборони держави. На виконання вищесказаного законодавства сільська рада зобов’язана : забезпечувати в установленому порядку призов військовозобов’язаних, резервістів для забезпечення
потреб Збройних Сил України, Національної гвардії У країни.Забезпечити своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу. Хочу наголосити, що оповіщення військовозобов’язаних здійснюється на підставі розпоряджень військового комісара Андрушівського РВК підполковника Беспалова А.Ю. Про результати виконання таких розпоряджень сільська рада складає акти, які подаються у військомат у встановлені терміни.

Соціальний захист населення
Конституція України гарантує кожному громадянину право на соціальний захист. Наші громадяни отримують різні види допомоги-малозабезпеченість, одиноким матерям, субсидії та інші.
Сільська рада спільно з депутатським корпусом постійно тримає в полі зору питання життя і побуту, в першу чергу інвалідів війни, багатодітних сімей, членів сімей військовослужбовців, які призвані по частковій мобілізації.

Забезпечення законності, правопорядку
Відповідно до ст.. 26 п.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада тісно співпрацює з органами внутрішніх справ. Забезпечено кімнатою та створені належні умови для виконання роботи і прийняття дільничним інспектором громадян. Великою проблемою залишаються особи, які зловживають спиртними напоями, вчиняють правопорушення.

Перейменування вулиць
На виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного ( Natsien) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст.. 42 Ukrainan ”tietoja paikallishallinnon Ukrainassa”, на території населеного пункту с. Антопіль перейменували наступні вулиці без змін поштових номерів житлових будинків, установ та споруд:

№ п.п. Існуюча назва Нова назва
1. Радянська Центральна
2. Чапаева Нижня
3. Жовтнева Миру

Благоустрій
Відповідно до ст.. 26 п.44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на території сільської ради установлено єдиний санітарний деньчетвер. Під час проведення весняного місячника по благоустрою села ми зрозуміли, що це не проблема одного дня. Тут треба добре попрацювати і ця робота потребує багато фінансових вкладень. Але разом з громадою ми можемо це вирішити, тому ми хочемо разом з вами вирішити це питання тому ми вносимо пропозицію щоб кожна працездатна людина один раз на рік відпрацювала 7 годин на благоустрій села . І я вдячний тим жителям села, які вже долучились до благоустрою своїх домівок та присадибних ділянок. Також хочеться подякувати односельцям, які відкликаються на прохання допомогти у вирішенні багатьох питань громади. Я вдячний, що до цієї підтримки долучились такі підприємці, як Кучеренко Ярослав Валерійович , Ткаченко Дмитро Вікторович, які виділяють техніку, гроші на огорожу для церкви та школи. Завдяки фінансовій підтримці депутата районної ради Кучеренко Я.В. у селі створена молодіжна футбольна команда «Маяк», закуплена форма, м’ячі та інший спортивний інвентар. Молодь йому за це дуже вдячна. Сподіваюсь і надалі на тісну співпрацю спонсорів та громади.

Співпраця між районною радою та сільською радою
Виходячи із положень Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для ефективного здійснення самоврядування в інтересах населення села, взаємодії і координації дій з метою перерозподілу між собою окремих повноважень, надання методичної та практичної допомоги діє угода про співпрацю.
Відбулися Загальні збори громадян в с АнтопільВідбулися Загальні збори громадян в с АнтопільВідбулися Загальні збори громадян в с АнтопільВідбулися Загальні збори громадян в с АнтопільВідбулися Загальні збори громадян в с АнтопільВідбулися Загальні збори громадян в с Антопіль


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 92 arvioinnit. 36 Käyttäjien arvostelut.