This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaTäysistunto 8 istunnon seitsemäs kokouskutsun piirivaltuuston

Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання24 Kesäkuuta 2016 , täysistunnossa 8 istunnon seitsemäs kokouskutsun piirivaltuuston.
Puheenjohtaja District neuvoston Martsenyuk SM. suosituksia ja RGA puheenjohtaja on tehnyt muutoksia istunnon esityslista, useita kysymyksiä.

Депутати розглянули та затвердили Програму фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік та Програму публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Андрушівського району на 2016 рік «Доступне казначейство», внесли зміни до Програми підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій, palaamassa ATO, ja heidän perheenjäsenensä 2016-2017 vuotta.
Не підтримали депутати, внесені головою РДА Дударем О.М. зміни до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, siirtää Andrušìvskoû District Council 2016 vuoden. Вирішили прийняти звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр Міністра України В.Гройсмана, обласної ради та районних рад області щодо вирішення питання забезпечення недостатності фінансового рерурсу в районі на отримання бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.
Сесія ради внесла зміни до районного бюджету на 2016 vuoden, врахувавши видатки за рахунок вільних лишків:
комунальному закладу «Центр ПМСД» Андрушівської районної ради на послуги по підготовці та проведенню торгів по закупівлі природного газу в 2016 році в сумі 2,0 тис.грн.;
Андрушівській районній ДЮСШ на придбання спортивного інвентаря та проведення ремонтних робіт в сумі 31,6тис.грн.;
на виконання заходів Програми надання шефської допомоги в/ч А-1912 та В 3231 Збройних Сил України на 2016 рік в сумі 48,7 тис.грн.;
на виконання заходів Програми підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2016 рік в сумі 7,9 тис.грн.;
на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки в сумі 21,0 тис.грн.;
на виконання заходів Програми фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік в сумі 50,0 тис.грн.
Депутати також погодили зміни до кошторисних призначень управління праці та соціального захисту населення, терцентру, сектору культури РДА, відділу з питань надання адміністративних послуг РДА тощо.
Емоційно обговоривши виділення коштів на завершення реконструкції школи мистецтв та шкільних котелень, депутати не прийшли до єдиної думки.
Депутати підтримали блок питань комунальної власності:
— Vuokran suuruuden määrittämisestä;
Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 18.12.2015 року №14 «Про зміну розміру орендної плати»;
Про внесення змін до Статутів закладів культури, Mitkä ovat yhteistä omaisuutta paikallisyhteisöjen kylien, Village, kaupungin alueella.
За пропозицією постійної комісії з питань промисловості, televiestintähankkeet monimutkainen, транспорту, зв’язку, земельних відносин та соціального розвитку села сесія розглянула та підтримала звернення депутатів Коростишівської районної ради щодо ситуації, яка склалася в каменепереробній галузі.
Депутати ради взяли до відома відповідь на депутатський запит Поліщук Г.М. та зняли з контролю рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25 voi 2016 vuosi ei ole. 26 «Про депутатський запит Поліщук Г.М. щодо врегулювання ціни на молоко» зняли з контролю.
Зі звітом про результати роботи тимчасової комісії районної ради з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал-Інвест» в котельнях Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 та Старокотельнянської гімназії виступив її голова Горкун В.І. Рекомендації, викладені в звіті депутати вирішили направити виконавцям для негайного розгляду та вжиття заходів щодо їх впровадження.
Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 61 arvioinnit. 26 Käyttäjien arvostelut.