This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKokous Collegium rayon valtionhallintoon;

30 Marraskuussa järjestettiin sääntömääräistä kokousta Collegium rayon valtionhallintoon;, Tämä johti piirin hallinnon pään a. Dudar.
Ensimmäinen asialistalla oli työtä oppilaitosten koulutuksen kehittämiseen kansallisen oppi tärkeimpien säännösten täytäntöönpanosta ja tietenkin lämmityskaudella. З інформацією виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Бобер В.А., який зазначив, що станом на 1.09.2015 p. в районі функціонує 26 дошкільних закладів різних типів, які відвідує 1063 дитини дошкільного віку. В дошкільних закладах створено належні умови для перебування в них дітей.
У 24-х загальноосвітніх навчальних закладах нашого району навчається 3279 opiskelijat. Tässä 2015-2016 навчальному році початкова ланка завершує поетапний перехід до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, новими програмами і новими підручниками в 4 класі.
Серед новацій 2015-2016 навчального року такі: до навчальних програм внесено зміни, спрямовані на їх розвантаження, на врахування вікових особливостей розвитку дитини, а також на відповідність сучасному розвитку науки та технологій. Програми позбавлені жорсткого поурочного поділу, вчителі можуть обирати послідовність розкриття навчального матеріалу в межах окремої теми, але так, щоб не порушувалась логіка його викладу.
Kuten 16 Lokakuuta 2015 року котельні навчальних закладів забезпечені твердим паливом на 96 %, заключені договори на теплопостачання та газопостачання. Kanssa 24 загальноосвітніх навчальних закладів: 10 – опалення природним газом, 2 – електроопалення, 6 – теплопостачання, 6 тверде паливо (вугілля, дрова). Ліміти на споживання енергоносіїв дотримані, розрахунки за споживання світла, газу та теплопостачання здійснені в повному обсязі. З метою забезпечення дровами котелень, закуплено 260 м3 дров в дочірнього підприємства Коростишівського лісгосппак Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства.
З інформацією про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29.12.2012 vuosi ei ole. 643 «Про організаторську роботу виконкомів Любимівської та Старокотельнянської сільських рад щодо впровадження в практичну діяльність вимог законів України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні» та здійснення виконавчими комітетами даних рад делегованих повноважень державної виконавчої влади» інформував керівник апарату райдержадміністрації О.Ю. Савенко, який повідомив, що дане розпорядження голови районної державної адміністрації вчасно розглянуто на засіданнях обох виконкомів сільських рад, прийнято конкретні рішення на усунення допущених помилок і недоліків. На засіданнях виконкомів в цілому розглядаються актуальні проблеми місцевого значення. Тематика питань широка. За минулий рік і дев’ять місяців цього року на засіданнях виконкому Любиміської сільської ради розглянуто всього 126 питань, niistä 87, що стосується делегованих повноважень органів виконавчої влади та відповідно по Старокотельнянській сільській раді 170 ja 124 питань. Найбільше питань розглянуто в галузі житлово-комунального господарства, в сфері освіти, охорони здоров’я, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, sosiaalisen suojelun väestön. Значна частина з них спрямована на вирішення практичних завдань.
Завідувач архівним сектором Леус Н.Л. проінформувала про хід виконання в районі Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», зокрема виступаюча зазначила, що станом на 01.12.2015 року в районі діє ряд архівних установ. Це архівний сектор Андрушівської райдержадміністрації, Комунальна установа «Трудовий архів» Андрушівської районної ради» та Трудові архіви Городківської, Глиновецької, Бровківської, Любимівської, Малопятигірської, Маломошківецької, Миньковецької та Великомошковецької сільських рад.
Mennessä 2014 рік архівним сектором виконано 558 запитів; niistä 554 – з позитивним результатом і лише 4 запити з рекомендацією звернутися за місцем знаходження документів, На особистому прийомі побувало 189 громадян. Kuten 30 Marraskuuta 2015 року архівним сектором виконано 527 запитів, а на особистому прийомі побувало 226 громадян, які залишили письмові звернення. Для порівняння: Tässä 2005 році архівним відділом РДА видано 122 довідки, Tässä 2010 році – 81 довідку.
Трудовий архів районної ради має архівосховище площею 30, 81 кв.м. оснащене металевими стелажами, в якому зберігається 8825 справ з особового складу та майже тисяча справ тимчасового зберігання. З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 76 arvioinnit. 31 Käyttäjien arvostelut.