This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaВІДДІЛ КУЛЬТУРИ АНДРУШІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ культури Андрушівської райдержадміністраціїHenkiset ja kulttuuriset tarpeet väestön alueella on voimassa 35 Club ja 36 kirjastoja, niistä 33 Club laitoksista ja 34 kirjastojen maaseudulla. Toimi taiteiden ja 2 oksat punaisella ja Novoìvnicke. Tässä 2008 році до державних установ передано будинок культури військової частини А – 1912 в селищі Новоівницьке.
В районі діє 161 клубних формувань, 9 з яких любительські об’єднання та клуби за інтересами: “З піснею по життю” с. Ivankov, “Чарівниця” с. Âropovičì, “Затишок” с. Kotelo, “Господарочка” с. Nehvoroshh, “Два кольори” с. Volicâ, “Я+Ти” с. Ст. Котельня, “Ластівка” с. Зарубенці, “Сім’я” с. Mìnkìvcì, “Пилипиха” с. Garapіvka. В формуваннях задіяно 1282 osallistujille, niistä 68 угрупувань для дітей, в яких приймає участь 557 lapset.
Почесні звання “народний”, (“зразковий”) носять 5 колективів районного будинку культури та два сільські колективи :
народний ансамбль пісні і танцю “Криниченька”- (диригент В.А.Гонзецький, хормейстер Н.О.Постернак, балетмейстер С.В.Барановська). Ансамбль пісні і танцю “Криниченька”створено в 1988 vuoden. Колектив підтримує творчі зв?язки з колективами Житомирщини, Росії, та Білорусії, він дипломант ІІ Всеукраїнського фестивалю народної хореографії ім. П.Вірського 2006-2007 r., приймав участь та став переможцем в заключному концерті переможців фестивалю в м.Києві. Колектив зайняв ІІ місце в обласному фестивалі хорового мистецтва “Мамина вишня”, присвяченого пам”яті Народного артиста України А.Пашкевича.
ансамбль троїстих музик “Веселі музики”- (керівник В.А.Гонзецький). Колектив здобув перше місце в Міжнародному фольклорному фестивалі “Український коровай” під час проведення “Сорочинської ярмарки” та в Міжнародному фольклорному фестивалі “Грай гармонь” в місті Миколаєві (2005 vuoden). Tässä 2006 році на Всеукраїнському фестивалі “Чумацький шлях” м.Каховка, колектив здобув І місце. Ансамбль приймав участь у Форумі державних службовців, отримав поліську відзнаку “Срібна вежа” м.Житомир, був учасником фестивалю гармоністів Поліського регіону Республіки Білорусь “Грай гармонь”; — фольклорний колектив “Молодички”- (керівник В.Ф.Рожко). Колектив – лауреат Всеукраїнського фестивалю народної творчості в м. Києві 1999, 2001, 2005 vuotta. Учасник Всеукраїнського свята “Берегиня” м. Korostyshiv, Міжнародного літературно-мистецького свята “Лесині джерела” м.Новоград–Волинськ. Дипломант 7-го Словянського фольклорного фестивалю “Коляда — 2001” м.Житомир, 1-го Міжнародного фестивалю фольклору та етнографії “Родослав”, м.Івано-Франківськ 2001 vuoden, Міжнародного фольклорного фестивалю “Сила України” – м.Запоріжжя 2005 vuoden, був учасником в закритті Року України в місті Торунь (Puola), та в Міжнародному фестивалі фольклору “Берегиня” м. Lutsk;
аматорський духовий оркестр керівник – (керівник Е.Ф.Шпакович). Духовий оркестр постійно приймає участь в обласному святі духової музики та в оглядах – конкурсах духових оркестрів 2006рм.Володарськ-Волинський – ІІ місце, 2007 р –
m. Бердичів – ІІ місце, 2008 р – м.Володарськ-Волинський – ІІ місце;
гурт “Джерело” – (керівник Ю.А. Палій). Колектив не одноразово приймав участь в оглядах-конкурсах вокально-інструментальних ансамблів. Здобув призові місця, нагороджений грамотами та дипломами.
дитячий “зразковий” фольклорний ансамбль “Зернятко” – (керівник І.В. Костюк).
Андрушівський народний ансамбль пісні і танцю КриниченькаTässä 2005 році ансамбль “Зернятко” приймав участь в Міжнародному конкурсі дитячого фольклору “Котилася торба” м.Кузнецовськ Рівненської області, Tässä 2007 році приймав участь в обласному конкурсі дитячих фольклорних колективів та декоративно-прикладного мистецтва “Великодні дзвони” на якому здобув ІІ місце. Tässä 2007 році колектив приймав участь в обласному фестивалі “Бабусина пісня” смт.Чуднів; — народний фольклорний ансамбль с. Антопіль – (керівник П.В.Устич). Колектив є дипломантом обласного творчого звіту, учасник Міжнародного літературно-мистецького свята “Лесині джерела” в Новоград-Волинську. Учасниці колективу побували з виступом на Попільнянщині в с.Романівці, продемонстрували свою творчість на Форумі українських іноваційних проектів в Народному домі м.Київ.
народний хор с. Ст. Котельня – (керівник О.В. Басюк). Неодноразово колектив приймав участь у Міжнародному літературно-мистецькому святі “Лесині джерела” у м.Новоград-Волинському, він є дипломантом районних та обласних оглядів аматорського мистецтва.
В районі живуть і працюють 6 майстрів народної творчості, 3 художникиаматори та 3 вишивальниці.
Протягом минулого року закладами культури району проведено 1933 культурно-мистецьких та тематично-пізнавальних заходів, взято участь в ІХ- му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі молодих виконавців української народної пісні “З народного джерела” в м. Рівне та 6-ти обласних фестивалях.
Майстри народної творчості та фольклорні колективи сіл Антопіль, Зарубенці, представляли Житомирщину на інвестиційному форумі в Українському домі в м. Києві, фольклорний ансамбль “Молодички” був учасником Всеукраїнської виставкової акції “Барвиста Україна” в національному експоцентрі м. Києві.
В серпні місяці проведено регіональний фестиваль слов’янських народів “Роде наш красний”, присвяченого Дню Незалежності України, за участю колективів з братньої Білорусії.
Широкою громадськістю в районі відзначалася 20-річниця діяльності народного ансамблю пісні та танцю “Криниченька”. В ювілейному концерті брали участь кращі професійні та аматорські колективи Житомирщини та ансамбль народної пісні “Ялінка” з м. Єльськ, Гомельської обл., республіки Білорусія.
Щорічно в районі проводиться огляд народної самодіяльної творчості “Полинь світами рідна пісне”, учасниками якого є колективи з кожного села.
Kuten 01 Tammikuuta 2009 року книжковий фонд районної бібліотеки складає 343. 241. примірників, в тому числі в сільській місцевості 284.110 примірників. Кількість читачів в бібліотеці складає 16.557 mies, книговидача за рік становить 332.268 примірників.
За рік книжковий фонд районної бібліотеки поповнено на 2.776 екземплярів на суму 48.762 USD., niistä 1.621 екземплярів на суму 25.576 UAH. сільських бібліотек. За рік списано бібліотечного фонду 15.677 примірників.
Відділ культури і туризму та бібліотечні працівники стали упорядниками книги пам’яті жертв Голодомору в Андрушівському районі “Голод 1932-33 рр.”, презентація якої відбулася на мітингу Скорботи 22 Marraskuuta 2008 року при відкритті пам’ятного знаку жертвам Голодомору в м. Andrushivka.
Районною бібліотекою проведені основні тематично-розважальні заходи: перегляд літератури “Соборність українського духу”, урок історичної пам’яті “Згадаймо юність, що горіла в Крутах” до 90-річниці бою під Крутами, засідання клубу любителів поезії “Берізка”, 70-річчя від дня народження В.Висоцького та зустріч з місцевими поетами “Поезія, музика – доля і душа нороду”, перегляд літератури “Через роки, через віки, ми чуєм голос твій, Тарасе”, бібліографічний огляд літератури “Жінки в історії України”, День пам’яті Чорнобильської трагедїї “Під полиновою зорею”, книжкова виставка “Українська культура: історія та сучасність” до дня слов’янської писемності та культури, урок пам’яті “Доторкнися серцем до подвигу” до Дня Перемоги, година правових знань до Дня Конституції України “Гарантувати право – знати закон”, виставка-калейдоскоп “Моя Україна – єдина і вільна” до Дня Незалежності України, інформаційний круїз “Україна на шляху до Європи”, день Економічної книги, огляд краєзнавчих матеріалів “Тисячі партизанських доріг” до Дня партизанської слави, свято до Всеукраїнсько Дня бібліотек “Світ книги – чисте і невичерпне джерело”, огляд бібліотечної літератури “Слава українського козацтва”, зустріч поколінь до Дня людей похилого віку “Біжать літа, спішать літа”, день пам’яті “Запалю свічу, Україно” до Дня пам’яті жертв Голодомору, урок патріотизму “Для юнака найвища честь – служити Батьківщині”, пізнавальна година “Марія Приймаченко – зірка першої величини”.
З метою збереження і розвитку традиційної народної культури в історичних осередках її побутування, створення оптимальних умов для їх впровадження та функціонування, при сільських бібліотеках створено краєзнавчі куточки.
Tässä 2008 році завершено паспортизацію об’єктів культурної спадщини та оформлено охоронні договори на всі пам’ятки історії та археології, монументального мистецтва.
В районі діє школа мистецтв з двома філіалами: в селищі Червоне та Новоівницьке.В закладі навчається 196 lapset, в тому числі в сільських філіалах – 39. Батьківська плата становить від 10-30 UAH. що є середньою в області. Mennessä 2008 рік зібрано 44.122 UAH. батьківської плати. Щорічно викладачами проводиться районний дитячий пісенний конкурс “Крок до зірок”. Вихованка школи мистецтв Світлана Антонюк (клас викладача О.В.Яремчук) зайняла ІІ місце в УІ Всеукраїнському конкурсі юних композиторів-виконавців. Учениця школи філіалу селища Червоне Маринка Сторощук (клас викладача Н.І.Виставкіної) стала дипломанткою та зайняла 1-ше місце на Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців в м. Kiova.
В минулому році здійснено капітальний ремонт районного будинку культури. Придбано основних засобів на 106. 0 THS. UAH. Проведено капітальний ремонт відділу обслуговування ройонної бібліотеки. Здійснено капітальний ремонт будинків культури сіл Брівки-І та Гальчин.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 81 arvioinnit. 24 Käyttäjien arvostelut.