This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaOnnittelut peremozhcіv

Андрушівка В.Я. СуходольськийОсь і стартував рік новий. Всі ми з нетерпінням чекали не тільки Новорічних і Різдвяних свят, а й розіграшу призів серед тих прихильників «Новин Андрушівщини», котрі передплатили районну газету на рік. Колектив редакції щиро вдячний усім, хто і в 2012-му залишився з нами, а це майже три тисячі читачів. З них близько 1,5 THS. чоловік одержуватимуть своє улюблене видання протягом року, але лише 414 надіслали або принесли свої абонементи до редакції, аби взяти учать у розіграші призів.

Нарешті настав довгоочікуваний день 26 Tammikuuta. Незважаючи на дошкульний мороз, до редакції ще задовго до початку розіграшу почали збиратися ті, хто на власні очі хотів побачити, як проходитиме це дійство і чи усе тут відбувається прозоро та чесно. відвідувачі з цікавістю розглядали призи. Їх в нинішньому році було 95 (в минулому — 159), але цьогорічні були дорожчі і різноплановіші. Розігрувалися ковдра, рушники, скатертини, праска, Astiat, годинники, електрочайник, телефони, книги наших земляківВолодимира Шинкарука та Галини Огороднікової, ja, нарешті головний призDVD-плеєр. Одинадцята година ранку. Аудиторія з нетерпінням чекає початку дійства. З щирими вітаннями звернулася до присутніх головний редактор газети «Новини Андрушівщини» М. G. Oleksiuk. Вона подякувала передплатникам за те, що вони не розчарувалися в районці і знову протягом року чекатимуть її щоп’ятниці, побажала, аби фортуна не відвернулася від них. Крутити барабан, де знаходилися папірці з номерами і прізвищами передплатників, які надіслали нам свої квитанції, запросили завідуючого сектором по зв’язках з громадськістю та ЗМІ райдержадміністрації В. Ja. Горкуна. І ось М. G. Олексюк всім демонструє приз, що розігрується, а В. Ja. Горкун дістає з барабана папірець і оголошує прізвище того, кому він припав. Присутні трохи хвилюються, призи один за одним йдуть поза аудиторію. І нарешті! Калькулятор виграє С. Ja. Огородник із Зарубинець, будильник — M. M. Дмитрук з Андрушівки, сахарницю — M. Й. Вальчук теж з Андрушівки. Хоч і невеликі призи, але все ж таки буде пам’ять. Призів все меншає й меншає. І знову-таки найбільше їх випало передплатникам з Мостового — 9. Muuten, в цьому населеному пункті передплатили 53 примірники райони, 39 передплатників взяли участь у розіграші. Понад сорок призів виграли андрушівчани, 7 — жителі Гальчина, по декілька випало і нашим читачам з Городківки, Червоного, Малих Мошківець. А найбільше поталанило В. Olen. Суходольському з Гальчинавін виграв супер-призDVD-плеєр 303 ХК (Kuva). З чим ми його і вітаємо! Але не варто розчаровуватися тим, кого цього разу обминула фортунаВи залишитеся з газетою і ми працюватимемо для всіх Вас!

Mielitietty Vasylyuk
Фото автора


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 53 arvioinnit. 21 Käyttäjien arvostelut.