This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaVladimir Pastovenskij «Rakastan työtä…»

Pastovenskij Vladimir Jevgenjevitš noin kymmenen vuotta yritystoimintaa harjoittava. Omistajien autot meidän piiri on tunnettu sata «Käynnistä ”, sijaitsee kadulla Lysenko jonka. Huoltoasemalla työllistää pätevän asiantuntijan, які надають послуги з комп’ютерної діагностики та ремонту інжектора, ремонту та регулювання карбюратора, ходової частини, виконують шиномонтаж, ремонтують двигуни. Є тут спеціаліст-автоелектрик, працює автомийка. І всі ці роботи виконуються тут швидко і кваліфіковано, з гарантією. Володимир Євгенович розповідає, що сімейний бізнес приносить хоч і невеликий, але стабільний прибуток, а працюючі вчасно одержують заробітку плату. Він з гордістю відгукується про своїх працівників, tietoja, як вони вболівають за роботу, про постійних клієнтів. — Буває приїжджає клієнт на своєму автомобілі, щоб помити його, а ми пропонуємо перевірити ходову частину чи двигун, бо бачимо, що в їх роботі є проблеми. І тоді власники автівок дякують нам за вчасну підказку, ja, зрозуміло, за якісний і швидкий ремонт. Знаєте, я люблю свою роботу, горджуся тим, що клієнти задоволені якістю наданих послуг. Найближчим часом плануємо розширити їх сферу. Я привітала Володимира Євгеновича з наступаючим Днем підприємця, побажала йому і його колективу усіляких гараздів, а головнестабільної і прибуткової роботи підприємства.

Maria Oleksiuk
Uutiset Andrušìvŝini


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 64 arvioinnit. 24 Käyttäjien arvostelut.