This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAllUkrainian estääkseen ”, Tallenna, auttaa ”

Всеукраїнська акція Запобігти врятувати допомогти в Андрушівці17 Kesäkuuta 2015 CP-annoksina ”chaika”,klo: m. Andrushivka, St. Titov, 42 all-Ukrainan toiminta järjestetään «Estää, Tallenna, Apua». Toimintaan osallistui noin 180 henkilöiden.
Kampanjan tavoite:
Suurelle yleisölle toimintaa DSN-Ukraina, що направлена насамперед на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, особливо в частині запобігання травмуванню та загибелі людей під час їх виникнення;
Привернення уваги широких кіл населення держави до питань цивільного захисту.
5DPRČ m. Андрушівки та 36ППП смт. Червоне Андрушівського району завжди готові прийти на допомогу своїм мешканцям у ліквідації надзвичайних ситуацій. Для цього і створено „Службу порятунку-101

У програмі свята висвітлено наступні заходи;
показові дії пожежників;
показ обладнання пожежно-рятувальної служби;
конкурс малюнків на асфальті.

Рятувальна техніка ,яка була приставлена під час перебігу акції „Запобігти, Tallenna ,Apua», викликала загальну повагу і очевидне захоплення в присутніх.
Щодо проведення самої акції „Запобігти, Tallenna ,Apua» в КП ДОЗ «Чайка», то можна чітко зазначити, що вона засвідчила високий рівень реалізації намічених завдань: було досягнуто достатнього пропагандистського ефекту, набуто належної масовості та інформованості, вона залишила після себе очікуваний виховний вплив, була цікавою і приємною для учасників тобто стала культурною подією в житті району. Також хочемо подякувати всим учасникам за активну участь в Всеукраїнській акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» та дирекції КП ДОЗ «Чайка».


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 68 arvioinnit. 27 Käyttäjien arvostelut.