This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaAll-Ukrainan hyväntekeväisyyteen säätiö ”sydämeen”

Yksitoista vuotta peräkkäin all-Ukrainan hyväntekeväisyyteen säätiö ”sydämeen” tekee hyväntekeväisyystempauksensa, tarkoituksena on kerätä varoja sairaille lapsille. Kerättyjä varoja rahasto ostaa lääketieteelliset laitteet ja vapaalippuja lastensairaalaan Ukrainassa.
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» http//sercedoserca.com.ua веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні. Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки один з методів реалізації даної мети.
Основні цілі фонду являють собою:
Розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
Привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
Виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
Покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.
Цього року, Фонд «Серце до серця» організовує фестиваль під назвою «Woodstock Ukraine» http//www.woodstock.in.ua, який відбудеться з 11 jotta 13 Syyskuuta 2017 року у Львівській області. Фестиваль «Woodstock Ukraine» традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників. Він присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності волонтерам «Серце до серця» (яких налічує близько 40000 осіб по всій Україні).
Протягом 2006-2016 vuotta, за підтримки громадських організацій, органів студентського учнівського самоврядування, oppilaitokset, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано коштів, а в подальшому закуплено медичного обладнання на суму 28 772 256,86 UAH. та передано у безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.
Перелік закупленого медичного обладнання за всі роки діяльності Ви можете ознайомитись за посиланнямwww.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/
Цього року Фонд «Серце до серця» організовує 12 Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 9 Huhtikuuta 2017 vuoden. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.
Представник ВБФ «Серце до серця» 2017 p. в Житомирській області Дика Анастасія тел.: 063-611-65-57; контактний e-mail: nastiadyka@gmail.com

Головний спеціаліст з питань зв’язків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 93 arvioinnit. 37 Käyttäjien arvostelut.