This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaMiten hakea korjaus radìotočki

Hakemista korjaus radìotočki tai tarkistaa jo rekisteröidyn sovelluksen Automaattinen numero 0800506575 Sinun täytyy:
Kehottaa linja korjaus radiot yrityksen «Ukrtelecom» numero 0-800-506-575.
On tärkeää! Ідентифікація послуг радіо та реєстрація заявки на ремонт радіо здійснюється за номер телефону фіксованої мережі Укртелеком. Тому необхідно ввести номер телефону на початку обслуговування.
1. Після привітання та вибору мови обслуговування (якщо Ви телефонуєте вперше) автоінформатор пропонує на вибір:
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за номером, з якого телефонуєте, залишайтесь на лінії;
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за іншим номером, натисніть «*» та цифру «1» та після звукового сигналу, введіть номер телефону, за яким виникли складнощі. Номер необхідно вводити в форматі: [нуль], [код міста/населеного пункту], [номер телефону]. Загалом 10 цифр. Esimerkiksi, для міста Полтави номер може мати такий вигляд 0532 112233.
2. Seuraava, автоматизована система почне реєстрацію заявки.
3. Якщо вже є зареєстрована заявка на ремонт радіо, яка на даний момент знаходиться в роботі, система проінформує про наявність заявки. В цьому випадку зареєструвати нову заявку на ремонт радіо неможливо.
4. Якщо в системі відсутня заявка на ремонт радіо, система повідомить про реєстрацію нової заявки: «Дякуємо. Ваша заявка на ремонт радіоточки зареєстрована. Заявка буде розглянута протягом 24 годин з дати реєстрації за виключенням вихідних та святкових днів».
Заявка на ремонт радіо зареєстрована. Очікуйте вирішення!

Сектор ееономіки та розвитку інфраструктури


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 48 arvioinnit. 22 Käyttäjien arvostelut.