This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaKorkealaatuista rehua — korkean suorituskyvyn eläinten avain

Epätasapainoinen annokset perus- ja bioaktiiviset aineet johtaa rikkomisesta prosesseja aineenvaihduntaa (asidoosi, Ketoosi), vähentynyt immuniteetti, sairaudet pelata, fysiologisesti nedorozvinenogo ja maložittêzdatnogo nuori, että puolestaan vaikuttaa kielteisesti tuotannonalan taloudellinen tulos. При заготівлі грубих та соковитих кормів часто порушуються технологіічні норми, відтак знижується їх якість (втрачаються білки, вітаміни, мінеральні речовини). Як виявили наші дослідження кормів на якість та поживність, лише 70% сіна, заготовленого в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності, відповідає вимогам І класу, силосу — 85%, сінажу — 65%. При проведенні диспансеризації ВРХ було встановлено, що незбалансованість раціонів призводить до порушення обміну речовин в організмах тварин. Це підтвердили біохімічні показники крові. Niin, при дослідженні крові корів та нетелів контрольних груп встановлено, що каротин в 49%, загальний білок в 34%, резервна лужність в 35%, кальцій в 36%, фосфор в 50% нижчі фізіологічної норми. Порушено співвідношеня кальцію до фосфору. Недостатня кількість поживних речовин в крові матері негативно відбивається на здоров’ї новонароджених телят. Niin, при дослідженні крові останніх на імуноглобуліни (захисні функції організму) Tässä 54% показники нижчі норми. Для забезпечення тварин в повній мірі поживними речовинами необхідно збалансувати раціон білково-мінерально-вітамінною підгодівлею. На сьогодні лише в таких господарствах, як ТОВ «Аларіт Трейд» с. Іvnicja, СФГ«Шателюк» с. Volosìv, СТОВ «Старокотельнянське» до основного раціону додають дані компоненти. В жодному з господарств не згодовують худобі хвою, яка є природним джерелом каротину, так необхідного організму тварин. ЇЇ використання не потребує значних фінансових затрат. Краще давати хвою соснивона добре поїдається тваринами. В господарствах, крім СТОВ «Starokotelnânske ”, нехтують такими заходами, як прогулянка тварин, забуваючи, що вітамін Д в організмі тварин синтезується під впливом ультрафіолетового проміння. Не завжди тварини забезпечені в достатній кількості кухонною сіллю (80-120 г на дійну корову), а це ж вкрай необхідний мікроелемент. Прикладом ефективного господарювання з використанням повноцінної годівлі є птахогосподарство ПОСП «Надія» (керівник Семенюк В. Ja), де виготовляють комбікорми у власному цеху. Кожна їх партія досліджується в Андрушівській районній лабораторії ветеринарної медицини. Результати досліджень підтверджують, що комбікорми мають високу якість. В цьому господарстві не допускають загибелі птиці, а яйцябагаті на вміст каротиноїдів. Керівникам господарств необхідно приділити особливу увагу належному утриманню тварин. У свинарниках забезпечити достатній тепловий режим. У приміщеннях має бути температура +16 0C, а у станках, де утримуються підсисні поросята, локальна температура повинна становити від +30 jotta 32 0C.

Микола Галяс,
директор Андрушівської районної державної лабораторії,
Заслужений лікар ветеринарної медицини України


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 61 arvioinnit. 39 Käyttäjien arvostelut.