This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaJos kokonaan yhteisön

Г.О. Ходаківський родом із Київщини, Mutta kohtalo nykyisen tilanteen niin, Mitä kivet ovat hänen native kylään. Ensinnäkin koska, joka on peräisin hänen vaimonsa, Tässä on Gregory O. paljon ystäviä, однодумців, ihmiset, які поважають його. Це зіграло не останню роль під час проведення минулих виборів до місцевих рад, коли його, як кандидата від Партії регіонів, більшістю голосів обрали Каменівським сільським головою.
Для нього це була не просто удача чи везіння, це був аванс довір’я, яке треба виправдовувати своєю повсякденною роботою. Завжди пам’ятає Григорій Олександрович і про те, що він, як голова первинного осередку Партії регіонів, має бути на передньому краї, показувати приклад в служінні громаді. Вирішив розпочати з благоустрою і взявся за грейдерування доріг. Цим, Muuten, займався ще й до обрання його головою. Територія ради великадо складу входять три села. В кожному є соціально-побутові об’єкти, приміщення яких треба й підремонтувати, й обігріти в холодну пору року, й забезпечити інвентарем. Всього одразу не охопиш, тому й взявся новий голова за те, що слід зробити найперше. Таким чином спільно з громадами благоустроїли кладовища в усіх трьох селах, частково обнесли їх бетонними парканами. Досі бідкалися жителі Жерделівдо Городківки їм добирайся хоч убрідстарий місток розвалився, а новий хто побудує. Вирішили й цю проблему при допомозі спонсорів, про новий місток з дерева ми вже писали в нашій газеті, і про людей, що доклали до діла і сил, і коштів. Все це робиться, Tietysti, під керівництвом сільського голови, завдяки його наполегливому характеру, вмінню спілкуватися і працювати на кінцевий результат. Через те, що в селах немає ніяких виробничих підрозділів, чимало людей стоїть на обліку в районному центрі зайнятості. За погодженням їх і залучає Г.О. Ходаківський на громадські роботи і по благоустрою, і по ремонту адмінприміщення. Muuten, вже виготовлена проектно-кошторисна документація на його газифікацію вартістю 10 THS. UAH. Роботи розпочнуться вже в цьому місяці, на часігазифікація с. Žerdelì. Тепер сільська радаєдиний орган влади, куди люди звертаються з усім наболілим. У селах живуть переважно пенсіонери. В кого ще діти близькотим легше і до зими підготуватися, і з роботами впоратися. А є ж і одинокі. З добром і увагою ставиться до них Григорій Олександрович, не може сам вирішити проблемудопомагають голова районної ради О. Tässä. Melnik, голова райдержадміністрації Б. Tässä. Mazur, районні служби. Завжди відгукується на прохання спонсор А. Ks.. Рябов, якому вдячні і голова, і жителі. На особистому контролі тримає голова забезпечення одиноких паливомдля таких вже завезли дрова на зиму. Всієї роботи сам не охопиш, її, як і належить, сільський голова розділяє між депутатами. Довір’ям громади дорожать народні обранці В.В. Заєць, В.В. Бабіцький, М.В. Глухончук, заступник сільського голови А.В. Заєць. Спільними зусиллями голови й депутатів, сільських активістів за останній рік зроблено немало, а ще більше невирішених проблем попереду. Якщо здійсняться всі плани, ще красивішими стануть мальовничі Камені, а з ними і віднесені до неперспективних Жерделі та Бровки Другі.

Лідія НАКОНЕЧНА


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 67 arvioinnit. 40 Käyttäjien arvostelut.