This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaW mіscevogo päivä samovrjaduvannja

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Ви, працівники органів місцевого самоврядування, є провідниками інтересів і волі територіальних громад, об’єднань і громадських організацій у реальне сьогодення, головним каталізатором суспільної активності і широкого залучення громадян до управління країною. Саме з вашою творчою працею, що вимагає глибоких знань та професіоналізму, сумління і відповідальності, люди пов’язують свої сподівання на соціальну справедливість, добробут сімей та щасливе майбутнє дітей. Бажаю вам міцного здоров’я і гарного самопочуття, натхнення і наснаги у здійсненні планів та сподівань, творчих злетів та здобутків, перспектив у професійному зростанні, щастя та благополуччя вашим родинам!

Голова районної ради Олександр Мельник


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 93 arvioinnit. 33 Käyttäjien arvostelut.