This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaЗ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Säännöllinen kokous hallituksen kutsuttu päämiesten toimistot ja jakautuminen hallinto, Päät kunnanvaltuustojen, yritysten johtajat, järjestöt, toimielinten piirin.
Ensimmäinen käsiteltiin alalla toteutettavan ohjelman toteutumista valtion politiikkaa laittomien huumausaineiden torjunnan alalla, психотропних речовин і прекурсорів в 2003-2010 vuotta. З інформацією виступив заступник начальника райвідділу УМВС Козійчук В. S., який повідомив, що за 9 місяців нинішнього року виявлено 24 злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, за незаконний збут їх порушено 5 кримінальних справ, 15 — за незаконне збереження наркосировини, 4 кримінальні справи порушенно за посів маку і конопель. Це соціальне зло не під силу подолати одним правоохоронним органампотрібен комплексний і системний підхід, тісна співпраця із відділами і службами райдержадміністрації, місцевими радами, освітніми закладами, vanhemmat, громадськістю. Про це говорили у своїх виступах прокурор району Ю. O.. Козлов, начальник АЦСССДМ Т. Tässä. Юрченко.
Далі присутні заслухали інформацію першого заступника голови райдержадміністрації О. Ja. Борисова про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 vuotta. Основну частину підготовчих заходів державні установи, підприємства виробничої та комунальної сфери виконали, що дозволило розпочати опалювальний сезон у встановлений термін.
Про ряд важливихпостійних і сезонних проблем, говорили і виступаючіначальники Андрушівської дільниці Бердичівського УЕГГ В. Ja. Boyko, Житомирської філії “Андрушівський райавтодор” С. C. Пархомчук, головний державний снітарний лікар району В. Ja. Хом’як.
Tietoja, як виконується Програма “Питна вода району на 2006-2020 роки” інформував присутніх начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ю. M. Kemmat.
Зусилля відповідних служб спрямовані на охорону і поліпшення водних джерел, на розширення водогінної мережі, зокрема в Андрушівці. Тут ці роботи проводяться за кошти місцевого бюджету, а в Червоному та Гальчинізавдяки участі місцевих громад у проекті ЄС ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
Контроль за охороною і поліпшенням стану джерел здійснює Андрушівська експлуатаційна дільниця Бердичівського управління осушуваних систем. Якість питної води постійно контролює районна санітарно-епідеміологічна станція, однак ще не всі громадські криниці взято на облік, треба проводити постійний моніторинг питної води, продовжити складання паспортів безпечних джерел водопостачання та створення їх каталогу.
В обговоренні всіх питань виступив голова райдержадміністрації Б. Tässä. Mazur.
По кожному із заслуханих питань були прийняті відповідні рішення.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 74 arvioinnit. 29 Käyttäjien arvostelut.