This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaW zapisom klo trudovіj

Mary Stanìslavìvnu Baranìvsku tiedän, Koska muistan itse. Töihin on kylässä hän tuli nuori feldšerom 50-luvun viime vuosisadan. Työ ei ollut, kuvaannollisesti, koko päivän. Kylä oli lähes tuhatta asukkaat. Від наших Великих Мошківець до Червоного, а тим більше до Андрушівки зовсім не близько. Отож всю надію покладали на місцевого медика.
На початку було дуже важко, — згадує Марія Станіславівна. — Дороги в селі грунтові, у дощ чоботи не скидайбез них не доберешся на виклик. А коли прийшла до хвороготи його перша надія і поміч. Ще й досі в селі називають Марію Станіславівну рятівницею, цілителькою, а місцеві дотепники у свій час казали про сільського фельдшера: «наш професор». І не даремно, бо ставила без рентгену і УЗД безпомилкові діагнози, які потім підтверджували лікарі. На той час в село мало коли доїжджала швидка допомога. А діток народжувалося багато, пологи у більшості випадків приймала сільський фельдшер. Так що ні легкого дня, ні спокійної ночі не мала завідуюча сільським ФАПом М. C. Баранівська. У нашому селі знайшла Марія Станіславівна своє щастявийшла заміж за вчителя місцевої школи Якова Никаноровича, разом побудували дім, з якого провели у самостійне життя своїх дітей. Дочка Галя обрала мамину професіюзавідує ФАПом в одному з сіл Черняхівського району, син Олександр має вищу освіту, працює в Житомирі. Навідуються до бабусі й онуки. Цю жінку поважають і люблять односельчани, провідують, звертаються за порадами. У трудовій книжці М. C. Баранівської один запис — pää. фельдшерсько-акушерським пунктом с. Tässä. Мошківці, де пропрацювала 45 vuotta, не одне скликання обиралась депутатом сільської ради, очолювала жіночу раду. Наприкінці вересня наша Марія Станіславівна відзначила своє 80-річчя. Вдячні односельчани адресували ювілярці найтепліші побажання міцного здоров’я на довгі роки. Нехай Господь дарує Вам многії і благії літа!

Тетяна Поліщук,
секретар Великомошківецької сільської ради
andrushivka-blog.pp.ua


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 8 Alkaen 10 perusteella 52 arvioinnit. 20 Käyttäjien arvostelut.