This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaЗбережемо ліс від вогню

Ilmoitamme teille, що в даний період року зростає небезпека виникнення пожежу лісових масивах.

Основною причиною такого лиха є байдужість та безтурботність окремих громадян ,että, відпочивши на лісовій галявині , залишають після себе чорну вигорілу землю , не загашене багаття. Поряд можна побачити й тліючі недопалки, навмисне підпалення для втіхи страху трави. В ті хвилини такі горе-відпочивальники не задумуються над тим, яку шкоду своїми вчинками вони наносять навколишньому середовищі і самим собі.

Наша служба застерігає: розводити багаття забороняється. Але коли ви вже вирішили проігнорувати цю заборону, sitten, принаймі, зробіть так, щоб від вогнища не загорівся ліс. Для цього місце, де воно розводиться, треба обов’язково обкопати, щоб не дати вогню поширитись на суху траву, торішнє листя, сухостій. А коли після дозвілля на лоні природи ви повертаєтесь до дому, не забудьте загасити багаття, заливши його водою чи прикидавши землею. Переконайтесь, що «червоний півень» не оживе в попелі і не наробить лиха.

Не забувайте, що сірники та цигарки після паління можна викинути тільки після того, коли переконаєтесь , що вони вже повністю погасли . Niin , йдучи до лісу на відпочинок , не забувайте простих правил, нагадуйте про них своїм дітям, сусідам, знайомим.

Andrushivka PC hallita DSN Ukrainaan Ukrainan


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 10 Alkaen 10 perusteella 51 arvioinnit. 29 Käyttäjien arvostelut.