This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaZcìlûjmosâ usko ja pyhä vesi

Минулої неділі архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Владика Никодим освятив Святе Джерело в урочищі Загуйва, яке в народі досі називали просто Криничкою.
Про цю подію заздалегідь повідомили жителів міста і району. В призначений час люди від’їхали автобусами від Храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в Андрушівці, багато прихожан добралися до Нехворощі власним транспортомдорогою через ліс від Красної Гірки.
Перед початком урочистого дійства священик з с. Нехворощ о.Сергій провів богослужіння. Säännöllisiä asukkaita ja en muista, Kuka löysi sen parantavaa voimaa. Maasta forest zastrumìla vesi. Maaseudun kosarì, Kaikki, jotka työskentelivät lähistön pelloille, після виснажливої роботи у спеку припадали до цього джерела, тамуючи спрагу. І на диво ставали дужчимидесь бралася сила і навіть відступали хвороби. Ось так з роками люди переконалися — epätavallinen veden virtaus — Jumalan voima on täynnä. Esitetty zaglibinu, sitten kaivetaan parit. Kyläläinen. Rummut soveltaa takaisin kiviä ja vimuruvav câmrinu — щоб не обсипався грунт та не замулював джерело. І розійшлася добра слава про незвичайну воду у нехворощанській криничцізараз по неї їдуть вже й з Андрушівки та прилеглих сіл. Люди самі сказали: це Святе Джерело, сила його до кінця непізнана.
З ініціативи Благочинного Андрушівського округу протоієрея Миколая Гавриліва, протоієрея Храму Різдва Пресвятої Богородиці Миколая Климчука, з участю спонсораТОВ «КАМІА ПЛЮС» Криничку і територію навколо неї за короткий час благоустроїли, päällystetty tiensä metsän läpi. Lähellä kohdetta: Pyhä lähde — Uusi puinen risti, veistoksellinen kuva Jumalan äiti — All-in kukkia.
Lounasaikaan papit Andrušìvskogo County, голова райдержадміністрації Б. Tässä. Mazur, Piirin puheenjohtaja. Tässä. Melnik, прихожани, діти короваєм зустріли архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Владику Никодима, який по приїзду привітав усіх, хто зібрався на священне дійство, провів проповідь у славу Всевишнього і заступниці нашої Божої Матері, пом’янув жертви Голодомору, закликав кожного виконувати Божі заповідіоберігати найбільше своє духовне багатствочисту і добру душу, любити ближнього свого, як самого себе, творити на землі добро. Владика Никодим подякував людям, спонсорам, які облагородили Святе Джерело, а також представникам влади, освятив його і першим напився води із цілющої Кринички. За ним це зробили священики і всі прихожани. Люди набрали води і для себе, і для своїх рідних та близьких. Кожен з віруючих запам’ятав напутні слова Владики Никодима: уся водасвята і сильна, а із Святого Джерела вона особливо цілюща і допомагає найскоріш віруючим, які живуть з молитвою і вірою в Бога не лише в піст, який нині триває, а й кожної днини.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 9 Alkaen 10 perusteella 88 arvioinnit. 33 Käyttäjien arvostelut.