This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntia















Tähtitiede, nimeltä asteroїd, kunniaksi Vіkіpedії

Андрушівська обсерваторія ААОYksi asteroideja aurinkokunnan, avoinna Andrushivka tähtitieteellinen observatorio Žytomyrin alue, sai nimensä Wikipediassa. Kuin 1 Lehdistöpalvelu «Wikimedia-Ukraina», Tämä tuli tunnetuksi 30 Tammikuuta, yhdeksäs syntymäpäivä Ukrainan Wikipedia.

«Астероїд на перший погляд нічим не відрізняється від десятків тисяч подібних уламків в головному поясі астероїдів. Однак тепер він служить першим космічним пам’ятником Вікіпедії і вікіпедістам всього світу», — наголошується в повідомленні прес-служби.

Andrushivka Observatory (ААО) — єдина приватна обсерваторія в Україні, заснована в 2001 році за ініціативою вченого і підприємця Юрія Іващенка.

Kanssa 2005 року вона входить до 20 найбільш продуктивних обсерваторій світу зі спостереження за малими планетами. За цей час було в ній відкрито більше 90 астероїдів, joista (117240) Zhytomyr, (133293) Andrushivka, (212723) Кличко і ін.

Пропозиція назвати один з відкритих в Андрушівці астероїдів «, Wikipedia» надійшло від ГО «Wikimedia-Ukraina». Іващенко погодився і подав відповідну заявку в Комітет по номенклатурі малих планет. Назва було схвалено цим комітетом, в який входять 15 учених з усього світу.

Se on 30 січня виповнилося дев’ять років від створення першої статті в україномовному розділі Вікіпедії.


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 52 arvioinnit. 27 Käyttäjien arvostelut.