This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogi c.andrushevka, Zhytomyr
Online kääntää

Internet mainonta UBU
Sivuston tilastot


Kävijöitä viime 24 tuntiaCredo — tehdä hyvää

Андрушівка директор ТОВ Андрушівський маслосирзавод Матвієнко О.Ю.On olemassa erityinen naisten, joka, Näyttää siltä, sillä kertaa asui, varmasti vahvistanut ainutlaatuinen persoonallisuus — älymystö, lahjakkaita johtajia ja sama aika kevyt elämäntapa, antaa auliisti tietojaan, antaa auttavaa kättä, ei kyyneliä, коли комусь боляче
Добре відома і знана жінка на Андрушівщинідиректор ТОВ “Андрушівський маслосирзавод” Матвієнко О.Ю. (Kuva). Якщо коротко охарактеризувати цю жінку, я без лукавства сказала бце справді гармонійна особистість. Багато чого їй подарували Бог і доля, але й сама вона доклала чимало зусиль до того, аби жити в рівновазі з собою та людьми, лишити слід на землі.
Народилась Оксана Юріївна в нашому місті в родині Хомичів. Мама, Валентина Іванівна, була вчителькою Гальчинської школи, батько, Юрій Михайлович, працював на Андрушівському цукровому заводі. Tässä 1978 році вона закінчила із золотою медаллю Андрушівську школу № 2. В цьому ж році стала студенткою Київського інституту харчових технологій ім. Мікояна. Після закінчення вузу без вагань попросилась на Андрушівський маслосирзавод, хоч були пропозиції лишитись в столиці. І в трудовій книжціі з’явився запис № 1- мікробіолог Андрушівського маслосирзаводу.
Відтак за 25 років трудової діяльності на заводі вона пройшла пліч-о-пліч з працівниками непростими дорогами виробничникавід технолога, бактеріолога, начальника радіологічної лабораторії, pää. виробництвом до директора заводу. На цій посаді Оксана Юріївна 12 vuotta. За роки її керівництва різні часи переживав завод.
Але в останні рокице стабільне підприємство з високим рівнем виробництва, де трудиться майже 600 työntekijöiden. Високі показники підтверджують численні нагороди, дипломи та відзнаки, що зберігаються у кабінеті Оксани Юріївни. Торгова марка «Золотава» відома не лише по всій Україні, а й за її межами. Жодне представлення Житомирщини не відбувається без продукції ТОВ “Андрушівський маслосирзавод”. В цьому велика заслуга особисто Оксани Юріївни. В цій жінці поєднані принциповість, вимогливість керівника та водночас небайдужість, щедрість і людяність. Матвієнко О. Yu. займається і доброчинними справами. Не стоїть осторонь благодійних акцій в районі, що стосуються дітей-сиріт, poistettu käytöstä, ветеранів, допомагає бюджетним установам, рідній школі, де навчалась. Жодне свято у місті чи районі не проходить без допомоги підприємства. У Оксані Юріївні поєднуються керівник, чарівна жінка, добра дружина, мама двох доньок, бабуся, вірна подруга та прекрасна господиня. Минулого року вона стала переможницею обласного конкурсу «Квітуче моє Полісся». Уся садиба Матвієнків з ранньої весни до пізньої осені квітує. А на присадибній ділянці вирощує господиня усілякі чудернацькі овочі, про які з захопленням усім розповідає.
А ще помітний пагінець дерева життя Оксани Юріївнигромадська робота. Протягом восьми років вона є активним членом президії районної ради жінок. Усі справи жіночої радице і її досягнення, її життя. І ось напередодні Дня працівників харчової промисловості радісна звістка прийшла у наш район: Указом Президента України Матвієнко О. Yu. нагороджена орденом княгині Ольги. Ця заслужена нагородаяк оцінка всього життя Оксани Юріївни. Бо вочевидь вона зуміла (попри всі складнощі та негаразди, які випали на долю жінки-керівника, громадського діяча) зберегти в собі чисті паростки добра і доброти, любові до рідного краю, ihmiset, з якими живе і працює, своєї родини. Президія ради жінок щиро вітає Оксану Юріївну з високою нагородою і зичить міцного здоров’я, щасливого буття та довгих років активної праці на ниві утвердження та розбудови Української держави.

Andrushivka rayon valtionhallinnon


Internet mainonta UBU

Internet mainonta UBU
sivusto 7 Alkaen 10 perusteella 61 arvioinnit. 28 Käyttäjien arvostelut.