This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
This page will be blocked on 20th April. To avoid this, please upgrade to PRO or VIP plan for only 41 UAH a month [in your hosting panel].
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurПитання та відповіді Вінер Телеком

Ми зібрали найбільш розповсюджені питання наших користувачів та дали на них відповіді

Чи можна самостійно організувати бездротовий доступ вдома?

Так це можливо. Однак ми рекомендуємо скористатися нашою пропозицією по організації WI-FI доступу у Вас в квартирі. Ви можете викликати фахівця, який налаштує і протестує обладнання для приємної роботи в мережі інтернет.

Як перевірити швидкість Інтернету?

Використовуйте посилання http://speedtest.net

Terugroepen, що всі програми, які активно або неактивно, але використовують інтернет, можуть знизити реальну швидкість роботи підключення. Перед вимірюванням швидкості рекомендуємо відключити Ваше захисне ПЗ, переконатися, що не активні такі додатки як skype, torrent і.т.п., і в даний момент не відбувається скачування інформації з мережі Інтернет.

У мене повільно завантажуються файли з певного сайту?

Такі складнощі зазвичай виникають з популярними безкоштовними ресурсами інтернету, які просто не справляються з навантаженням. Якщо у Вас низька швидкість скачування файлів з одного сайту, в той час як швидкість скачування з інших сайтів висока і стабільна, Dit betekent dat, Ви звернулися саме до такого завантаженому сервера, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

LLC «ВІНЕР ТЕЛЕКОМ»

Абонентський відділ: 0 800 20 20 10
Технічна підтримка: 0 800 20 10 30


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 50 evaluaties. 28 gebruiker reviews.