This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurGeanalyseerd gemaakt, specifieke taken instellen

1 квітня відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Присутні на ньому голови місцевих рад першим заслухали виступ заступника голови районної ради В. B. Шпаківського про те, як виконується Закон України про благоустрій на території району, які завдання в цьому плані треба вирішити кожній територіальній громаді в найближчий час. Візитна картка кожного населеного пунктув’їзний знак з його назвою. Їх треба негайно поновити чи виготовити нові, силою громади облаштувати автобусні зупинки, а де немаєспорудити нові. Volgende — очистка лісосмуг, ремонт парканів на центральних вулицях, прибирання територій навколо закладів соціально-культурної сфери, в тому числі і торгівельних. Виступаючий також акцентував увагу присутніх на впорядкуванні цвинтарів, на залученні до благоустрійних робіт транспортних засобів, які знаходяться у власності членів громади. Продовжила перелік невирішених проблем головний державний санітарний лікар району В. En. Хом’як, зупинившись у своєму виступі зокрема на тих, що стосуються питної води і утримання колодязів, очищення населених пунктів від сміття, притягнення до відповідальності недбайливих господарів, які забруднюють навколишнє середовище. До таких злісних порушників місцева влада має право згідно закону застосовувати адміністративні засоби впливу. 16 квітня відбудеться загальнообласна акція по благоустрою та озелененню. Уже відомо, який обсяг робіт буде виконано в кожному населеному пункті. Організація і контроль за їх виконання покладені на місцевих голів. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради С. En. Mikhaylovsky, виступаючи на засіданні координаційної ради, підсумував хід загальних зборів громадян, які відбулися в 35 населених пунктах району. У них взяли участь понад 2600 man, було висловлено 183 проблемних питання, які стосувалися автобусного сполучення, медичного обстеження школярів, руйнації під’їзних шляхів, незадовільної роботи телефонного зв’язку, організації вивезення сміття, в тому числі зрізаних електриками дерев і гілок, якими загромаджені вулиці населених пунктів, тощо. Не байдужі до життя своїх громад жителі Глинівець, Великих Мошківець, Nehvoroŝì, Степка, Лебединець, де загальні збори пройшли з високою явкою громадян. А в Любимівці, Волосові, Антополі, Новій Котельні і ще в окремих селах на зібрання громади зійшлося по кілька десятків чоловік. В цьому теж оцінка роботи тамтешніх місцевих голів. Учасники засідання заслухали інформацію лікаря-епізоотолога С. En. Феркалюка про небезпеку захворювань на африканську чуму свиней та сказ, проглянули тематичний відеосюжет. До присутніх звернувся заступник директора Андрушівського цукрозаводу К. Yu. Сокол, який сказав, що підприємство запрацює в цьому сезоні. А для цього запросив до співпраці селян району, які вже зараз можуть одержати від підприємства насіння цукристих, водночас уклавши з ним договори на вирощування і продаж цієї культури. В роботі засідання координаційної ради взяв участь і виступив голова районної державної адміністрації Б. In het. Mazur.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 48 evaluaties. 21 gebruiker reviews.