This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurAndrushіvskі agenten gedraaid cholovіkovі vikradenij mobіlnik

Днями до Андрушівського райвідділу міліції звернувся місцевий житель із заявою про те, що за невідомих обставин з його будинку зник мобільний телефон. Правоохоронці встановили, що крадіжку вчинив товариш заявника.

Over, що у будинку явно побувала не стороння особа, свідчила та обставина, що інші цінні речі не зникли, та й слідів чужої присутності не було. Господар зазначив, що останнім часом сторонніх осіб до своєї оселі не запрошував.

En vervolgens, опитавши можливих очевидців та провівши оперативно-розшукові заходи, правоохоронці встановили, що засіб зв’язку поцупив 30-річний товариш заявника.

Згодом він виправдовувався, що у той день перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння та майже не пам’ятає власних дій. Знаходячись у гостях, чоловік скористався тим, що господар був заклопотаний, та тихцем забрав чужий телефон.

Як повідомив начальник Андрушівського райвідділу міліції Олександр Бойко, нині слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Wetboek van strafrecht van Oekraïne, за що передбачене покарання від штрафних санкцій до позбавлення волі на строк до 3 jaar.

SZG Umvs van Oekraïne in de Russische Oblast Zjytomyr, за інформацією Андрушівського РВ УМВС


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 72 evaluaties. 40 gebruiker reviews.