Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurАндрушівський професійний ліцей уклав неправомірний договір з фермерським господарством

Berdičìvskoû lokale officieren van Justitie in het belang van de staat in de persoon van het ministerie van onderwijs en wetenschap van Oekraïne vermeld een vordering tot nietigverklaring van het contract over gezamenlijke activiteit, укладеного між Андрушівським професійним ліцеєм і сільськогосподарським фермерським господарством та повернення 130 га землі вартістю 4,2 miljoen USD.

Під час розгляду позову у суді сторонами визнано законність вимог прокуратури, укладено угоду про дострокове припинення договору та повернуто навчальному закладу зазначену ділянку відповідно до акту приймання-передачі.

Йдеться про те, що керівництвом закладу у січні 2016 року укладено неправомірний договір, відповідно до якого на угіддях навчального комплексу фермерське господарство вирощувало сільськогосподарські культури для їх подальшої реалізації та отримання прибутку.

Dus, 130 hectare grond, наданої професійному ліцею державою в постійне користування для дослідних і навчальних цілей, використовувалися не за призначенням.

За втручання прокуратури припинено незаконне використання землі вартістю 4,2 miljoen USD.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 75 evaluaties. 21 gebruiker reviews.