This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurBussen zullen in de normale modus

Останнім часом жителів міста та району хвилює питання, чи курсуватимуть з 1 Juni bus reizen. Alarmgeluid, want je moet naar het ziekenhuis, op de baan. Voor een uitleg vroeg ik de adjunct-directeur van OJSC «Andrushivske ATP-11838 Igor Ivanovitsj Klimčuka. Ось що він розповів:
Минулої п’ятниці в районній газеті ми опублікували повідомлення про те, що автобус на приміському маршруті Лісівка-Гальчин обслуговуватиме пасажирів у режимі маршрутного таксі. Вартість квитка — 1 UAH. 50 Kop. На даний час уже вирішене питання і щодо міського маршруту Красна Гірка-Гардишівка, по якому автобуси курсуватимуть у звичайному режимі, а вартість проїзду також становитиме 1 UAH. 50 Kop.
А з чим пов’язане збільшення вартості проїзду на 50 відсотків?
Вартість проїзду на вищезгаданих маршрутах не підвищувалася з листопада 2007 van het jaar. Ні для кого не секрет, на скільки зросли за цей час мінімальна зарплата, ціни на пальне, запчастини, тощо. Виробники товарів та послуг ціни піднімали неодноразово. Наше підприємство не може покривати збитки за перевезення андрушівчан, ми не маємо права нарощувати борги із заробітної плати працівникам, невчасно робити платежі до Пенсійного фонду, податкової служби, постачальникам. Нещодавно відбулася зустріч голови райдержадміністрації Б. In het. Мазура з керівництвом АТП-11838 та міським головою М. G. Сушком, на якій вирішувалися спірні питання вартості перевезення пасажирів і було рекомендовано виконкому міської ради привести у відповідність згідно чинного законодавства нові тарифи. Колектив автопідприємства розраховує, що жителі району з розумінням сприймуть ці зміни.
Чи зросте вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутах?
— In 2009 році розмір тарифу на цих маршрутах зростав двічі і складає сьогодні 21коп. door 1 пасажиро-кілометр. Встановлює тариф облдержадміністрація, а змінюватися він повинен згідно законодавства при зміні витрат на 10%.
А як щодо пільгових категорій населення?
Вказані зміни не стосуються перевезення пільгових категорій пасажирів, вони будуть перевозитися як і раніше. — Ігоре Івановичу, останнім часом каси автостанції не продають проїзних квитків. З чим це пов’язано? — Наскільки мені відомо в даний час проводиться реконструкція автостанції, а тому тимчасово білети продають водії автобусів.
— Me, а також всіх, хто користується громадським транспортом, цікавить питання, чи оновлюватиметься рухомий склад автопарку?
Ваше запитання досить злободенне. Адміністрація підприємства, незважаючи на фінансові труднощі, на сьогодні вирішує це питання поповнення автопарку орендованими транспортними засобами. На даний час по маршрутах Андрушівка-Стара Котельня-Житомир-Андрушівка та Андрушівка-Червоне-Бердичів-Житомир-Андрушівка курсують орендовані мікроавтобуси, вартість проїзду в яких не зростала.
Дякую за розмову.

Бесіду вела Марія Кобилянська
Nieuws Andrušìvŝini


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 73 evaluaties. 25 gebruiker reviews.