This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurБердичівський коледж промисловості, економіки та права оголошує прийом студентів на 2011-2012 н.р.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права
Оголошує прийом студентів на 2011-2012 н.р.

Денне відділення (на базі 9 en 10 klassen) за спеціальностями: ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів; технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; хімічне та нафтове машинобудування; бухгалтерський облік; економіка підприємства; фінанси і кредит; розробка програмного забезпечення; правознавство; фізичне виховання. Абітурієнти на базі 9 en 10 класів зараховуються на денне відділення коледжу за результатами вступних випробувань у коледжі.
Документи приймаються з 1 door 22 липня 2011р.

Заочне відділення (на базі 11 klassen) за спеціальностями: технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; хімічне та нафтове машинобудування; бухгалтерський облік; економіка підприємства; фінанси і кредит; розробка програмного забезпечення; правознавство. Абітурієнти на базі 11 класів зараховуються на заочне відділення коледжу: — за результатами вступних випробувань у коледжі для осіб, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше; — за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, виданими у 2008, 2009,2010 of 2011 p.p. Документи приймаються з 30 липня по 28 серпня 2011р. Відділення післядипломної освіти (на базі вищої освіти) за спеціальностями: економіка підприємства; бухгалтерський облік; фінанси і кредит. На відділення післядипломної освіти абітурієнти зараховуються до коледжу за поданням документа про вищу освіту (I-IV рівня акредитації). Випускникам коледжу надається право вступу за спорідненими спеціальностями до Державних ВНЗ IV p.a. за співбесідою (без сертифікатів) за скороченим терміном навчання. За довідками звертатись за тел.: (04143) 2-00-67; 2-10-75.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 74 evaluaties. 30 gebruiker reviews.