This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurOm naar de sterren: najromantičnìša observatorium in Zjytomyr regio

Weinig mensen weten, niet ver van de district Center Andrušìvki in de Russische Oblast Zjytomyr is de enige in Oekraïne is een particuliere sterrenwacht met de romantische naam "Juli morning". Fans van de mysteries van de wetenschap en astronomie en de gebruikelijke romantiek kunnen bezoek hier voor een rondleiding.

Першу і єдину приватну обсерваторію побудував вчений і астроном Юрій Іващенко разом з однодумцями. Interessante, що він народився в той день, коли людина вперше полетіла в космос — 12 April 1961 van het jaar, що тому його назвали на честь Юрія Гагаріна.

Власне будівництво обсерваторії у Андрушівки почалося 1998 van het jaar. Для цього використовували цейсівський астрономічний купол діаметром в 8 м і вагою понад 6 Ton, який на той момент лежав без діла в Головній астрономічній обсерваторії НАН України, і у держави не було коштів на його установку.

Хоча було складно доставити і встановити таке дороге устаткування, обсерваторію в Житомирі вдалося відкрити в день 40-річчя першого польоту людини в космос — В 2001 jaar.

Андрушівська астрономічна обсерваторія «Липневий ранок» офіційно визнана в Україні і в світі і є членом Астрономічної асоціації України.

П’ятеро астрономів-ентузіастів в Андрушівський обсерваторії провели чимало цікавих відкриттів. Bijvoorbeeld, В 2003 році їм вдалося побачити потік астероїдів, який не був відомий науці до того часу. Tijdens 2005-2012 років обсерваторія «Липневий ранок», або як її знають у світі «July morning observatory», входила до двадцятки найбільш плідних обсерваторій в світі з вивчення астероїдів.

В обсерваторії спостерігають за кільцями Сатурна, супутниками Юпітера, серпом Венери, а також працюють над створенням телескопа, який здатний бачити об’єкти в мільйон разів слабкіше, ніж ті що бачить зір людини.

Більшість відкриттів Андрушівської обсерваторії колективні. Причому, в рейтингу відкривачів малих планет, АНДРУШІВСЬКИЙ вчені займають 91 місце в світі.

Interessante, що більшості нововідкритих астероїдів дають просто номера, однак деякі малі планети отримали такі імена як Житомир, Святилівка, Ананьєв, Radomyshl, Berdichev, Korostyshiv, Горошки і навіть Кличко.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 96 evaluaties. 36 gebruiker reviews.