This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurHelp onze rechten en belangen te verdedigen

Щоразу, коли нам в різних життєвих ситуаціях потрібно відстояти свої права та законні інтереси, ми звертаємося до нотаріату, want hij een van de organen is, dat is gebaseerd op de plicht om te certificeren van de rechten, Naast de feiten, dat juridische waarde hebben, та вчиняти інші нотаріальні дії з надання їм юридичної вірогідності.
В недалекому минулому ми в основному користувалися послугами державних нотаріусів, дотримуючись думки, що державнете надійне. Нині ситуація змінилася: з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат» від 1.10.2008 r., державний і приватний нотаріуси зрівнялися у правах. Щодо останніх, то вони одержали ширші повноваження, ніж мали до того. Om erachter te komen, які саме та дізнатися про інші нюанси в роботі приватних нотаріусів, ми запросили до розмови приватного нотаріуса, що працює в райцентрі (поруч з районним відділенням НАСК «Оранта») Олега Миколайовича Вальчукаюриста з вищою освітою і 20-річним стажем, який уже 5-й рік надає нотаріальні послуги.
Олег Миколайович, на які саме нотаріальні дії Ви одержали «зелене світло» згідно з вищеназваним Законом?
Насамперед варто сказати про те, що ми, приватні нотаріуси, зрівнені у повноваженнях з державнимитепер одержали право вчиняти нотаріальні дії щодо оформлення спадкових прав громадян. Це в якійсь мірі зменшить навантаження на державні нотаріальні контори і зекономить час клієнтів, яким доводилося подовгу стояти в чималих чергах.
Чи багато в нас, in door, приватних нотаріусів?
Ні, окрім державної нотаріальної контори в райцентрі такі послуги надають ще два приватні нотаріуси.
Олег Миколайович, а хто взагалі може займатися такого роду діяльністю? За якими принципами має працювати нотаріус і якими рисами володіти?
Нотаріусом може стати громадянин України, який має вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років і пройшов стажування протягом одного року у державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, склав кваліфікаційний іспит та одержав свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю. Щодо принципів, то найважливішим є принцип законностіми повинні діяти згідно інструкцій, положень, Законів. Не менш важливими в нашій роботі є принципи таємниці виконуваних нотаріальних дій, об’єктивної істини. Отож маємо вчиняти все за Законом, onthouden, що за кожною нашою дією стоять люди іноді зі складними ситуаціями і долями.
Що стосується тарифів за вчинені нотаріальні дії, які вони у Вас?
Приватні нотаріуси за свою роботу і надані послуги технічного характеру беруть плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом і клієнтом, але не менше розміру ставок, які справляють за аналогічні дії державні нотаріальні контори. Скажу, що ціни у нас помірні.
Олег Миколайович, що варто знати тим, хто втратив близьких людей і претендує на їх спадщину?
Такі громадяни мають пам’ятати, що для прийняття спадщини встановлений строк у 6 maanden, який починається з дня смерті особи або з дня, з якого вона оголошена померлою. А також те, що спадщина відкривається за місцем проживання (реєстрації) спадкодавця. Скажу ще й про те, що ми, нотаріуси, надаємо послуги інформаційного характеру: даємо перелік документів, які потрібно зібрати та надати нам для вчинення відповідних дій. Але дуже часто через стан здоров’я чи з ряду інших причин люди не можуть це зробити самі. В такому разі ми можемо запропонувати їм співпрацю з людьми, які за дорученням клієнта оформлятимуть їм необхідні документи в різних організаціях та установах.
Скажіть, будь ласка, чи однакову відповідальність за неправомірні дії несуть державні і приватні нотаріуси?
Звісно, що однакову. Шкоду, яку заподіяв клієнту приватний нотаріус внаслідок незаконних дій або недбалості, відшкодовує він в повному розмірі. На такий випадок нотаріус зобов’язаний вкласти договір-страхування цивільно-правової відповідальності (мінімальний розмір страхової суми становить 150 розмірів мінімальної заробітної плати). Взагалі ж розмір відшкодування заподіяної приватним нотаріусом шкоди може визначатися за згодою сторін або ж в судовому порядку. Але краще все робити сто разів зваживши і, безперечно, за Законом, тоді й не буде непорозумінь.
Дякую Вам за розмову і зичу успіхів в такій нелегкій, але потрібній для людей роботі.

Бесіду вела Валентина Василюк


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 91 evaluaties. 38 gebruiker reviews.