This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurДругорядних проблем немає

Ось і весняне сонечко заходилося обціловувати землю-годувальницю своїм теплом, а в кожного з нас побільшало турбот, бо час прибрати садибу, провести весняний догляд за садом, підготувати картоплю та насіння однорічних культур для висаджування та посіву. Вже підживлено озимину, йде посів ярих зернових, постійно вирішуються невідкладні проблеми у галузі освіти, культури, охорони здоров’я. Over, як працюємо у 2011 jaar, про плани на перспективу ми й вели мову з головою районної державної адміністрації Б. In het. Мазуром.
Борис Валентинович, сьогодні хотілося б Вам поставити запитання, які найбільше хвилюють жителів району. Як аграрій з багаторічним досвідом, із добре відомою всім вимогливістю до себе й підлеглих, любов’ю до землі розкажіть про хід весняно-польових робіт та перспективи на майбутній урожай.
Для проведення весняно-польових робіт сільгосптоваровиробники закупили 4115 тонн селітри, 2,5 ths. тонн складних добрив. В першому кварталі 2011 року придбано 16 одиниць сільськогосподарської техніки на загальну суму 2,6 miljoen. UAH. Відповідно до структури посівних площ ярі зернові прогнозується посіяти на площі 25,1 ths. HA. Op 3,5 ths. га буде збільшено, в порівнянні з минулим роком, посіви кукурудзи на зерно. Op 13 квітня посіяно 30% ранніх зернових, а це 4000 hectare. Викликає тривогу те, Hoe zit het met 30 відсотків площ озимого ріпаку доведеться пересівати, а от посіви озимої пшениці та жита знаходяться у доброму і задовільному стані. Всю озимину підживлено.
Неодноразово на сторінках газети йшла мова про газифікацію Волиці, реконструкцію очисних споруд м. Andrushivka. Що Ви можете сказати з цього приводу?
В даний час активно ведуться роботи по будівництву підвідного газопроводу в с. Volicâ, там створено кооператив, обрано керівника, який безпосередньо займається питаннями газифікації. Нарешті розпочато роботи по реконструкції та будівництву очисних споруд. Завдяки підтримці голови облдержадміністрації С. M. Рижука з обласного фонду на ці роботи виділено 800 ths. USD., а рішенням сесії районної ради — 100 ths. UAH.
Останнім часом гостро стоїть питання щодо прийняття та запровадження пенсійної реформи. І найболючішим тут є легалізація заробітної плати. Які заходи вживаються керівництвом району стосовно виведення доходів громадян з тіні і зменшення сум виплаченої в «конвертах» заробітної плати?
— Eerste, страховий стаж залежить не від печатки в трудовій книжці, а від того, протягом якого періоду за людину платили внески. Ten tweede, розмір пенсії прямо пропорційний тій заробітній платі, з якої вони сплачувалися. А людина, яка отримує заробітну плату в «конвертах», позбавлена соціальних гарантій, захисту від незаконного звільнення, права на відпочинок, а головнегідної пенсії в старості. Працівники Державної податкової інспекції, управління Пенсійного фонду спільно з правоохоронними органами постійно проводять перевірки та рейди по виявленню нелегально працюючих. Maar, in de eerste plaats, від людини, її свідомості та відповідальності залежить, яким чином їй виплачують зароблені гроші. Хочу сказати, що незабаром Верховна Рада розгляне законопроект, в якому передбачено значні штрафні санкції за виплату «тіньової» зарплати.
Борис Валентинович, нещодавно відбулася колегія обласної прокуратури, де йшла мова про соціальний захист інвалідів. Скажіть, а як в нашому районі вони забезпечуються спеціальним автотранспортом, технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними засобами, санаторно-курортним лікуванням?
Дотримуючись чинного законодавства про соціальний захист ветеранів війни щодо першочергового забезпечення автомобілями інвалідів війни, тих, хто безпосередньо брав участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, всіх інвалідів війни включено у першочергові списки на отримання автомобілів. В минулому році три інваліди Великої Вітчизняної війни отримали транспортні засоби. Технічними засобами реабілітації забезпечені 55 uitgeschakeld, направлення на виготовлення протезно-ортопедичних виробів отримали 143 man. Helaas, існує проблема забезпечення інвалідними візками, де в черзі перебуває 12 man. А щодо санаторно-курортного лікування, то в минулому році ним забезпечено 36 інвалідів та ветеранів війни. Helaas, немає можливості забезпечити путівками всіх інвалідів загального захворювання. Dus, на обліку для отримання путівок перебуває 87 uitgeschakeld, а виділено було їх лише 5. В цьому році ми плануємо, по можливості, для придбання путівок виділити кошти з місцевого бюджету.
Хотілося б з перших вуст почути, як проводиться реформування закладів охорони здоров’я в нашому районі.
Відповідно до чинного законодавства з 1 Januari 2011 року всі заклади первинної медико-санітарної допомогидільничні лікарні, лікарські амбулаторії, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти фінансуються з районного бюджету і підпорядковуються ЦРЛ як структурні підрозділи. В районній державній адміністрації створено відділ охорони здоров’я, який є розпорядником бюджетних коштів та замовником медичних послуг. А з ініціативи моїх однопартійців, членів Партії регіонів, планується відремонтувати в лікарні ліфт та прийомне відділення. Сподіваюся, що всі ці заходи сприятимуть поліпшенню медичного обслуговування населення.
Скажіть, які заходи вживаються місцевою владою для покращення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів району, підтримки обдарованої молоді?
За кошти районного бюджету в грудні минулого року придбано автобус вартістю 293 ths. UAH. для підвезення до Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. studenten, які проживають у селах Забара, Kotìvka, Kleine Moškìvcì. Планується провести ремонтні роботи в багатьох школах району, а в Степківській зробити електроопалення замість існуючого пічного та провести ремонт шиферної покрівлі приміщення. Необхідно також зробити реконструкцію теплогенераторної в Андрушівській ЗОШ І-ІІ ступенів. З нашої ініціативи з районного бюджету виділено кошти для підтримки обдарованих дітей.
Борис Валентинович, приємно, що Ви не залишили своє захоплення спортом. Blijkbaar, вболіваєте і за цю галузь. Що ж нового у спортивному житті району?
Команда «Аміко» успішно виступає в чемпіонаті області та України з футболу серед ветеранів, «Фортуна» бере участь у чемпіонаті області, дитячі команди ДЮСШ є неодноразовими призерами обласного футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям». У нас щорічно проводиться чемпіонат району з футболу. Вже в цьому році маємо гарні результатипідготовлено п’ять спортсменів-першорозрядників, а Юля Яремчук із Зарубинець на ХVІ чемпіонаті України з армспорту посіла перше місце, виконавши спортивний розряд кандидата в майстри спорту. Зараз в районі триває місячник «Спорт для всіхспільна турбота» і я запрошую спортсменів та шанувальників спорту, небайдужих жителів району взяти участь у ремонті, впорядкуванні та облаштуванні спортивних майданчиків у кожному населеному пункті. Давайте всі разом будемо привчати нашу молодь до здорового способу життя. Задля позитивних змін у розвитку галузі в областізміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів, підтримки провідних спортсменів та тренерів з ініціативи голови обласної державної адміністрації С. M. Рижука на Житомирщині створено обласний благодійний фонд «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху». Запрошую всіх, по можливості, підтримати матеріально ЖОБФ.
На часі гостро стоїть питання виховання патріотів, високодуховних культурних людей. Чільне місце у цій справі відводиться школі мистецтв, але ж умови, в яких навчаються діти, не відповідають вимогам. Яка перспектива щодо діяльності школи та вирішення питання приміщення для неї?
У нас в районі немало талановитих дітей, більшість з них навчається в школі мистецтв, бере участь в різноманітних конкурсах, фестивалях. А коли в Житомирі проходив творчий звіт району, то в ньому брали участь чотири колективи зі школи мистецтв і їх виступи були оцінені досить високо. Саме школа мистецтв, здійснюючи естетичне виховання, готує підґрунтя для занять художньою творчістю. Але на даний час умов для збільшення кількості учнів немає, бо й так два класиобразотворчого мистецтва й хореографії проводять заняття в приміщенні районного будинку культури. А тому райдержадміністрацією було прийнято рішення про переведення школи мистецтв у приміщення районного кінотеатру. Het is duidelijk, що там необхідно зробити реконструкцію та ремонт, а для цього потрібні немалі кошти. Ремонтні роботи розпочалися ще в минулому році, проводяться й зараз. І сподіваюся, що за два роки ми всією громадою відсвяткуємо новосілля школи мистецтв.
Нещодавно однопартійці одноголосно обрали Вас головою районної організації Партії регіонів. Як Вам вдається поєднувати нелегку роботу керівника району з громадською діяльністю?
Як і в кожного керівника району, роботи в мене багато, maar, очоливши Партію регіонів, відчув справжню підтримку однодумців. Я високо ціную досвід роботи й ініціативу однопартійців Святюка Є. P., Яцюк Л. D., Сословської С. And., Сілецької Л. Zie. Користуючись нагодою хочу подякувати депутатам обласної ради О. In het. Пастовенському та М. M. Олещенку за їх слушні поради, підтримку й допомогу.
Борис Валентинович, я поставила Вам лише частину запитань, які цікавлять наших читачів. Сподіваюся, що на сторінках газети в майбутньому ми продовжимо наш діалог з приводу інших наболілих, актуальних тем.

Бесіду вела Марія ОЛЕКСЮК


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 50 evaluaties. 21 gebruiker reviews.