This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurEn hoofd, en mp

"De middelmatige leraar vertelt, goede — legt uit, prachtige — toont, en een ingenieuze — inspirerend". Ik wil zeggen, wat inspireert een leraar natuurkunde, Directeur van de Antopìlskoï middelbare school No.8 Sìlecka Larysa Pavlivna.
Директор школи, депутат районної ради, член Партії регіонів Сілецька Л. Zie. щодня в роботі, турботах про школу, вихованців та колег. Хоча й має напружений графік, але зберігає спокій і милу усмішку на обличчі. Вона завжди знаходить зі школярами спільну мову, доступно пояснює програмовий матеріал. Строга, але водночас добра і проста, а головнесправедлива. Лариса Павлівна професійно займається своєю справою, вирішує багато питань, які стосуються навчального процесу. En nog … Ze — це доброта, розум, жіночність. До неї часто звертаються за порадою її колишні учні, батьки вихованців. Йдуть і як до директора школи, і як до депутата районної ради. Dorp van Antopìl — невелике, але вирізняється серед інших населених пунктів району тим, що майже всі оселі сельчан газифіковано. І в цьому неабияка заслуга її чоловіка Сілецького Петра Іполітовича, якого третє скликання підряд антопільчани обирають сільським головою. Сьогодні в місцевих жителів немало проблемприватизація присадибних ділянок та приватних будинків, прийняття спадщини, питання нарахування соціальних виплат малозабезпеченим і багатодітним родинам та багато інших, вирішити які допомагає депутат районної ради, член Партії регіонів Сілецька Лариса Павлівна. Вона рухається вперед, постійно вчиться, вдосконалюючи свою педагогічну майстерність, допомагає односельцям. Колишні учні завжди запрошують її на зустрічі, бо їм є про що поговорити, є що згадати. Всі, хто близько знає Ларису Павлівну, погодяться, що ця мудра жінка завжди випромінює добро. А про себе розповідати вона не любить, хоча підтвердила, що професія вчителя додає сили. Каже, що з дітьми буває різною, але кожну дитину поважає як громадянина й особистість, орієнтує на успіх, тобто вчить сконцентруватися, зрозуміти, чого хоче від життя. Вона завжди цінує і підтримує ініціативу колег і своїх виборців. Лариса Павлівна Сілецькащаслива дружина і мама. В цьому році син Богдан став студентом факультету біотехнологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет”. Тішаться батьки його успіхами, живуть не лише родинними радощами й турботами, а й громадськими.

Марія КОБИЛЯНСЬКА


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 65 evaluaties. 38 gebruiker reviews.